3 : 4
(1:2, 1:1, 1:1)
HK Dukla Ingema Michalovce
Naposledy zmenené pred rokom

Aj keď Trenčania v tretej tretine stav zápasu opäť vyrovnali, tak Michalovčania po dvoch minútach strelili gól, ktorý je aj víťazný. Hviezdou zápasu je Joseph Garreffa, ktorý pomohol k výhre s tromi presnými zásahmi. Domáci robili čo mohli, ale záverečný tlak im nevyšiel. Z tohto prenosu je to na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám pekný utorkový večer.

Koniec zápasu.

59:50

Sojčík mohol vyrovnať, už to pred bránou horelo, ale brániaci hostia to ustáli!

59:14

Trenčiansky tlak je enormný, ale nevedia streliť gól.

58:15

Durný je na striedačke, domáci v snahe vyrovnať!

57:38

Hosťujúca Dukla sa veľmi dobre držala v útočnom pásme a získala dôležité sekundy.

56:45

Pietroniro sa s pukom hrnul do pásma, v ktorom bol usídlený ešte Čacho a odpískal sa ofsajd.

56:11

Sloboda svojou strelou aspoň vybojoval vhadzovanie v útočnom pásme.

55:35

Zlá presilová hra Trenčanov, čo ich môže ešte mrzieť.

55:00

Ďalší puk ďaleko od Škorvánka.

54:30

Domáci majú veľkú šancu na vyrovnanie, to by ale museli byť v útočnom pásme.

54:01

Mihálik posunul puk do stredného pásma.

53:43

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce:
Paločko – 2 min., podrazenie.

53:22

Icing Trenčína. Vhadzovanie pred Durným.

52:19

Hostia v plnom počte.

52:18

Valach z ľavého krídla len do lapačky Škorvánka.

52:09

Michalovčania tečovali puk na striedačku.

51:45

Tlak domácich nevyužil ani Petrovický, ktorý netrafil bránu.

51:20

Buc nedostal puk z pásma.

50:40

Vašaš zblokoval strelu od Pietronira.

50:20

Mihálik – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

50:15

Domáca Dukla svoje oslabenie veľmi dobre ubránila a stále je v hre o víťazstvo.

50:03

Domáci v plnom počte.

49:24

Durný prerušil hru.

48:51

Hostia svojimi prihrávkami nakoniec urobili chybu a domáci vyhodili.

48:10

Trenčania aj v trojici vyhodili puk cez všetky čiary.

46:48

Dukla Michalovce dala gól! JOSEPH GARREFFA sa vrátil z trestnej lavice, šprintoval za voľným pukom v útočnom pásme, kde si zasekol domáceho hráča a pred sebou mal už len brankára, ktorého z blízkosti prekonal. Michalovský krídeľník zaznamenáva hattrick!
Asistencie: Galamboš, Macejko.

46:39

45:46

Hostia si vzali coach challenge a ten im nevyšiel a preto jeden z ich hráčov poputoval na trestnú lavicu.

44:39

Garreffa – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku.

Gól platí a je vyrovnané 3:3! Začína sa odznova.

44:39

A opäť ďalšie skúmanie gólovej situácie! Ide sa posudzovať ofsajd.

44:39

Trenčín dal gól! Dravý Čacho bojoval o puk pri mantineli, na ľavom kruhu stál MAREK SLOBODA, ten vypálil a dopravil puk za Škorvánka.
Asistencie: Čacho, Starosta.

Dnešné stretnutie sleduje 522 divákov.

43:25

Puk skončil za plexisklom.

43:01

42:26

Čacho využil svoju rýchlosť, ale prihrávka na Juríka mu už nevyšla.

41:52

Zbytočný ofsajd michalovských Líšok.

41:18

Pietroniro sa vybral do útoku v oslabení, vhadzovať sa bude pred Škorvánkom, keďže bol puk zblokovaný mimo ľadovú plochu.

41:01

Petráš – 2 min., hákovanie.

40:33

A Glazkov opäť rovnakým sólom až pred Durného.

40:17

Vašaš poslal puk na striedačku ku svojim spoluhráčom.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Ďalšia tretina sa začne približne o 19:52.

Trenčania na začiatku druhej tretiny vyrovnali, ale vedenie hosťom opäť o jeden gól vrátil Žitný. Domáci mohli v závere druhej časti vyrovnať, ale Hudec trafil len do pravej žrde.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:27

Nemčík bez problémov vyhodil puk do bezpečia.

39:00

Jedna minúta do konca druhej tretiny.

38:11

Osburn prihral pri modrej čiare priamo Hudecovi, ktorý trielil sám na bránu, ale opečiatkoval len pravú žrď!

38:04

Strela Valentiniho bola zblokovaná mimo hraciu plochu.

35:25

Hostia strelili gól, ale bude sa konzultovať s videorozhodcom! Sólo Glazkova, ktorý zakončil bekhendom, to do brány neprešlo, ale následná dorážka do brány bola od Puliša, ktorý tam čierne čudo ale dopravil korčuľou.

34:56

Thelin zakončoval pred Škorvánkom, ten puk bezpečne pokryl.

34:20

Hry teraz rýchlo plynie a domáci sú práve tým mužstvom, ktorý musí streliť gól.

33:17

Postavenie mimo hry Dukly Trenčín.

31:31

Dukla Michalovce dala gól! Hostia využívajú hneď prvú presilovú hru v zápase! ROMAN ŽITNÝ vystrelil z prvej na pravom krídle a puk prepadol až do domácej bránky.
Asistencie: Valentini, Pereskokov.

30:49

Sloboda – 2 min., hrubosť.

30:27

Čacho sa predral až pred Škorvánka, ktorý mu na smer jeho strely položil betón.

30:19

Zakázané uvoľnenie Dukly Trenčín.

30:12

Domáci brankár opäť prerušil hru.

29:47

Buc sa s tým nemaznal a poslal prudký puk z ľavého kruhu na Durného, ten bol ale pozorný.

28:06

Tak teraz Trenčanom odľahlo, pretože išli striedať a nepokryli si dvoch Michalovčanov, ktorí ale spravili chybu pri prechode do útočného pásma.

27:30

Ofsajd na strane Michaloviec.

27:01

Paločko preveril pozornosť Durného. Reklamná prestávka.

26:40

Obe mužstvá hrajú v plnom počte.

25:51

Petráš ani na dvakrát neprekonal Škorvánka.

25:05

Domáci sú rozostavení vo svojej presilovkovej formácii, ale čakajú na ideálny moment.

24:40

Séria vylúčení, Trenčania hrajú presilovú hru 4 na 3.

24:40

Galamboš – 2 min., podrazenie.

24:34

Thelin – 2 min., podrazenie.

24:28

Škorvánek chytá puk, keď vystrelil Thelin z ľavého kruhu.

24:08

Hammond – 2 min., držanie.

23:52

Sujov nepríjemný pokus, ktorý musel Durný krotiť na dvakrát.

22:20

Nepresné prihrávky na oboch stranách.

20:37

Trenčín dal gól! Aj Druhá tretina patrí Trenčínu! Do útoku sa vybral Hudec, ktorý vystrelil zľava, ale jeho pokus sa gólom neskončil, s ním korčuľoval aj MARTIN NEMČÍK, ktorý odrazený puk doklepol do odkrytej brány.
Asistencia: Hudec.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Ďalšia tretina sa začne približne o 18:56.

Prvá dvadsaťminútovka priniesla zaujímavý priebeh. Trenčianska Dukla bola viac ako polovicu tretiny aktívnejšia, keď aj úvodný gól strelil Petráš, ale následne po veľkej chybe Petrovického vyrovnal Garreffa, ktorý strelil aj druhý gól michalovskej Dukly a hostia preto vedú 1:2.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:28

Škorvánek po dlhšej dobe musel zakročiť po Nemčíkovej tvrdej strele.

19:00

Posledná minúta do konca prvej tretiny.

17:27

Dukla Michalovce dala gól! Hostia vyhrali buly v útočnom pásme a k puku sa medzi kruhmi dostal JOSEPH GARREFFA a na dvakrát prestrelil Durného.
Asistencie: Pavlovs, Puliš.

16:57

Michalovčania po strelení gólu zabrali, naopak Trenčania majú problém so založením útoku.

14:35

Dukla Michalovce dala gól! Obrovská chyba Petrovického, ktorá by sa nemala stávať! Vo svojom pásme prihral rovno na hokejku JOSEPHA GARREFFU a ten nemal problém prekonať prekvapeného Durného.
Bez asistencie.

13:55

Sloboda mohol zvýšiť na 2:0, ale Škorvánek bol proti.

13:22

Hra sa kúskuje, tentokrát je odpískaný icing na domácej strane.

13:04

Líškam nevyšiel prechod do útočného pásma – ofsajd.

12:44

11:40

Thelin po Flickovej prihrávke netrafil odkrytú michalovskú bránu.

11:28

Durný si pripisuje dva zákroky v krátkom čase.

10:52

Hra sa prelieva z jednej strany na druhú, ale brankári nie sú týmito prechodmi nejako ohrozovaní.

09:45

Postavenie mimo hry na strane trenčianskej Dukly.

09:25

Brankár Vojakov pokryl puk lapačkou.

08:05

Durného skvelý zákrok pravým betónom, keď zabránil vyrovnaniu!

07:58

Domáci sú po góle značne nabudení, hostia sa musia obracať. Reklamná prestávka.

05:31

Trenčín dal gól! Obdržálek dobre pracoval pri mantineli, prihral voľnému Čachovi a ten pred bránu ŠIMONOVI PETRÁŠOVI, ktorý využíva túto presilovú hru.
Asistencie: Čacho, Obdržálek.

05:17

Petrovický poslal dva strelecké pokusy, ale pred bránou je to prehustené.

04:33

Petrášova strela z prvej od ľavého kruhu, Škorvánek ho vychytal.

04:26

Pavlovs – 2 min., podrazenie.

04:18

Durný prerušil hru pred hladným Pulišom.

04:10

Krajčovič skončil vo svätyni Škorvánka. Posunutá bránka.

04:02

Domáci vyhodili puk na zakázané uvoľnenie.

03:15

Strela od Mihálika bola tečovaná na ochrannú sieť.

03:06

02:37

Vojakom táto presilová hra nevychádza, na Škorvánka ani nevystrelili.

01:40

Michalovčania išli vo vlastnom oslabení do útoku, ale Tourigny v obrane nezaváhal.