3 : 0
(1:0, 1:0, 1:0)
Slovensko
Naposledy zmenené pred rokom

Nemecko nás zdolalo 3:0, na celom turnaji stratilo iba bod s Dánskom a stáva sa víťazom Nemeckého pohára. My sme trikrát prehrali, získali sme dva body a končíme na poslednom štvrtom mieste.

59:46

Nemecko dalo gól!
Nemci dosiahli gól do prázdnej brány. Jeho autorom je TIM FLEISCHER.

59:14

Riečický opustil bránu, skúšame to so šiestimi korčuliarmi.

58:26

Strela spomedzi kruhov, Riečický chytá, zlikvidoval aj dorážku Schmolza. Výborné momenty nášho gólmana.

57:53

Riečický fantasticky vychytal Schmolza!

57:41

Príklep z prvej minul našu ľavú žŕdku.

57:18

Eder zakončil bekhendom spomedzi kruhov, Riečický vytlačil puk ramenom.

56:56

Vylúčenie v tíme Slovensko:
Rosandič – 2 min..

56:28

Hra sa presťahovala pred našu bránu, ale nepúšťame Nemcov do šancí. Útočiť však potrebujeme my.

55:32

Po krížnej prihrávke Ugbekileho strieľal Ehl, neprestrelil našich hráčov, Riečický nemusel zasahovať.

53:24

Minárik dával Kochovi, ten chcel nájsť ešte Luntera, ale prihrávku dával na päty.

51:54

Pantkowski zasiahol reflexívne betónom, potom ešte pálil Hain, no jeho pokus zblokovala nemecká defenzíva.

51:14

Ofsajd zastavil Nemcov v rozlete. Nasleduje reklamná prestávka.

49:43

Kombinujeme v útočnom pásme, ďalšiu našu šancu spálil Lunter.

48:53

Beňo strieľal z osi klziska, bránu netrafil.

47:45

Zachytili sme nemeckú rozohrávku, v tutovke zoči voči Pantkowskimu neuspel Minárik.

47:14

Nebezpečná strela Webera, puk len tak presvišťal povedľa Riečického.

44:49

Dlho držíme točné pásmo, ale strela Kocha skončila na zadnom plexiskle.

43:55

Začíname spoza vlastnej brány, v útočnom pásme si posúvame puk popri mantineli. Máme tam tretí útok.

41:40

Bučko si nakorčuľoval k žŕdke, dostal prihrávku a zakončoval z otočky, vysoko prestrelil.

40:43

Faško-Rudáš nemohol pokračovať v akcii, pískal by sa ofsajd.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Po dvoch tretinách prehrávame s Nemeckom 0:2. Náskok Nemecka navýšil v 31. minúte v presilovej hre Eder. My sme mali niekoľko šancí aj na vyrovnanie, ale nepremenili sme ich.
Tretia tretina sa začne o 16:07.

Druhá tretina sa skončila.

40:00

39:24

Beňova strela z ľavej strany brankárovi vypadla, ale do strany, mimo nebezpečný priestor.

38:53

Rosandič dostal prihrávku na modrú, odtiaľ vyskúšal pozornosť Pantkowskiho, ktorý skryl puk a prerušil hru.

38:00

Máme tlak v útočnom pásme, no zatiaľ žiaden puk neskončil za Pantkowskim.

36:40

Maier nastreľoval puk na bránu hneď po buly, Tamáši sa k dorážke nedostal, puk sa odrazil iným smerom.

35:48

Sukeľ najprv prestrelil, potom puk tečoval vedľa svätyne, ktorú stráži Pantkowski.

35:20

Voľný puk pred nemeckou bránkou, Heclovi chýbal polkrok, aby sa dostal k dorážke.

34:17

Minárik bojoval, bol čisto odzbrojený, proti ďalšiemu nášmu hráčovi Nemci zahrali tiež tvrdo, ale čisto. Nepustili nás do šance.

30:50

Nemci využívajú druhú presilovku, opäť im zafungoval recept s krížnou prihrávkou, po ktorej strieľal Bokk, puk mu nesadol, ale jeho strelu ešte šikovne pre Riečickým tečoval THOMAS EDER.
Asistencie: D. Bokk, L. Huttl

30:26

Strela Bocka z prvej, Nemci nás zvierajú.

29:46

Vytlačili sme Nemcov k mantinelu, puk sme ale neodpálili.

28:56

Sukeľ – 2 min..

26:49

Obrovský tlak našich a množstvo nevyužitých vyložených šancí, čo ešte chceme. Dvakrát neuspel Faško-Rudáš, raz Hecl.

25:55

Rosandič nabil znova Holešinskému, ten tentokrát strieľal z prvej, ale opečiatkoval iba zadný mantinel.

25:26

Fominykh nabil na os klziska Holešinskému, jeho strelu Pantkowski chytil.

Oddychový čas pre tím Slovensko.

25:10

Vylúčenie v tíme Nemecko:
Karrer – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

25:00

Holešinského strela nad ľadom prešla cez Pantkowskiho a puk sa kĺzal tesne vedľa žŕdky!

24:22

Zimmermann – 2 min..

23:47

Po peknej kombinácii zakončenie Hecla, pálil spomedzi kruhov, neprestrelil hráča pred bránou.

23:19

Ubránili sme oslabenie a ideme s viacerými hráčmi dopredu. Marcinek prihral Heclovi, ale viac sme nevymysleli.

22:19

Prenesenie hry na pravý kruh, odkiaľ z prvej pálil Blank, Riečický s námahou zasiahol pravým betónom! V skrumáži sme neinkasovali.

21:44

Celkom slušne sa bránime, Nemcom pomohol s rozohrávkou Pantkowski.

20:47

Koch – 2 min..

20:01

Začal sa druhý polčas.

Po prvej tretine prehrávame s Nemeckom 0:1, inkasovali sme v oslabení v 7. minúte z hokejky Wohlgemutha. Našu najväčšiu šancu nevyužil Sýkora, keď trafil iba pravú žŕdku.
Druhá tretina sa začne o 15:17.

Prvá tretina sa skončila.

19:57

Tri sekundy pred koncom tretiny ešte zasiahol Riečický pri svojej pravej žŕdke.

19:18

Sukeľ nešetril krokmi pri napádaní, puk sa mu ale získať nepodarilo. Nemeckú akciu zastavil ofsajd.

17:42

Sýkora udržal ťažký puk, Bučko potom od modrej strieľal vedľa brány.

16:44

Po kombinácii sa odhodlal k zakončeniu Hecl, jeho strelu z kruhu zblokoval brániaci hráč. Chýbal moment prekvapenia.

16:01

Štyria proti dvom, zakončenie zobral na seba Marcinek, Pantkowski má puk v lapačke.

15:29

Strela z pravého kruhu, popred Pantkowskiho prekorčuľoval Tamáši, no nemecký gólman sa nemusel pohnúť a puk ho trafil.

14:53

Ugbekile – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku.

14:42

V trojici sme vyrazili dopredu, ale strieľanú prihrávku z ľavého krídla zblokoval vracajúci sa nemecký hráč.

13:59

Netešíme sa ani po Sýkorovej akcii, už nechýbalo veľa. Sýkora zasúval puk z otočky po ľade, trafil pravú žŕdku.

13:31

Puku sa ujal Marcinek, vyviezol ho a zamestnal Pantkowskiho, ktorý si poťažkal puk v lapačke.

12:38

Výborne Tamáši v strednom pásme, vystihol nemeckú prihrávku, ale v útočnom už neprestrčil puk na spoluhráča.

11:41

Získali sme puk a bola z toho príležitosť Luntera.

11:19

Puk pred našou bránkou, Riečický ho hokejkou upratal k mantinelu.

10:34

Napádame nemeckú rozohrávku a poriadne sme ich zdržali.

09:46

Strela z kruhu hneď po buly, Hecl pálil do hrude Pantkowskiho.

09:42

Zachytili sme puk na modrej a hneď náš hráč strieľal, no jeho pokus bo zblokovaný na ochrannú sieť.

09:10

Faško-Rudáš bol vytlačený k mantinelu, kde potom prehral osobný súboj.

07:48

Riečický vykopával strelu pravým betónom, posielame puk na opačnú stranu klziska na nemecké hokejky.

07:26

A už sa obraz hry zmenil, naši sú pod tlakom Nemecka, sme o krok pozadu.

06:20

Nemecko veľmi rýchlo využíva presilovku a ide do vedenia v zápase. Nemci si posúvali puk po obvode nášho pásma, potom však prišla zmena a krížny pas Schinka na pravý kruh, odkiaľ trafil TIM WOHLGEMUTH k vzdialenejšej ľavej žŕdke po ľade.
Asistencie: L. Schinko, M. Zimmermann

06:01

Grman – 2 min., nedovolené bránenie.

05:21

Riečický vyrazil strelu Zimmermanna, ktorá smerovala medzi jeho betóny.

04:57

Beňova strela od modrej cieľ minula.

04:33

Prihrávka do jazdy Leonhardtovi, veľmi dobre ale zasiahol Koch. Hra je prerušená.

03:43

Hrá sa rýchly hokej zo strany na stranu, bez prerušení.

01:39

Hainova samostatná akcia, neprestrelil však brániaceho Micka.

00:40

Dostali sne sa do útočnej tretiny, puk bol pri mantineli, šancu sme si nevypracovali.

00:01

Úvodné zostavy:

Nemecko: Pantkowski (Ancicka) – Blank, Bokk, T. Eder, Ehl, Fleischer, Huttl, Kammerer, Karrer, Leonhardt, Mik, Sennhenn, Schinko, Schmolz, Schutz, Soramies, Ugbekile, Weber, Wohlgemuth, Zimmermann, Zitterbart

Slovensko: Riečický (Godla) – Grman, Rosandič, Bučko, Koch, Hain, Beňo, Mudrák, Maier – Fominykh, Tamáši, Holešinský – Marcinek, Sukeľ, Hecl – Jedlička, Minárik, Sýkora – Faško-Rudáš, Čacho, Lunter.

Slovensko nastúpi na tretí zápas na Nemeckom pohári proti domácej reprezentácii Nemecka. Stretnutie sa začína o 14:30.

Naši reprezentanti ťahali v doterajších zápasoch za kratší koniec. Rakúsku sme podľahli 2:3 po predĺžení, včera sme síce proti Dánom stiahli trojgólové manko, no opäť nám to v predĺžení nevyšlo a prehrali sme tentokrát 3:4. V tabuľke nám patrí tretia priečka so ziskom dvoch bodov.

Nemecko je prvé, na konte má 5 bodov. V prvom zápase zdolalo Dánsko 3:2 po predĺžení, následne si poradilo aj s Rakúskom a zdolalo ho 3:0.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:30.