0 : 5
(0:1, 0:2, 0:2)
HC Slovan Bratislava
Naposledy zmenené pred rokom

Slovan dnes víťazí a zaslúžene berie tri body z tohto zápasu. Videli sme 5 gólo a všetky strelili hostia z Bratislavy. Výborný výkon predviedol hosťujúci brankár Jared Coreau. Ja sa s vami lúčim a prajem pekný večer.

59:08

Beňo zblokoval strelu Troocka a puk posúva do stredného pásma.

58:42

Gabor v ďaľšej šanci domácich, Coreau vytesnil jehol strelu betónom.

58:00

Začali posledné 2 minúty tretej tretiny a aj zápasu.

56:31

Michal Sersen si nakorčuloval do pásma, dostal dobrú prihrávku od Tomáš Ziga Prvý menovaný strieľal a triafa tyč domácej brány.

55:32

Bjorkung strieľal, Gašpar dorážal, ale opäť domáci triafajú len brankára hostí.

54:48

Gašpar strieľal hneď po buly, ale opäť výborný Coreau chytá.

54:40

Vylúčenie v tíme Slovana. Juraj Valach dostáva 2 minúty za hákovanie.

53:25

Branden Troock sa dostal do ďaľšieho samostatného úniku, ale Jared Coreau opäť predviedol výborný zákrok a jeho nájdz chytá.

52:57

Slovan Bratislava dal gól! Strelcom gólu je LIAM PECARARO! Domáci obranca Patrík Bačík chyboval, puk mu zobarl LIAM PECARARO, ktorý s prehľadom sám pred Belánýim dáva gól. Bez asistencie.

52:01

Tomáš Zigo prihrával Minárikovi, ten vypálil, ale jeho pokus chytá Belányi lapačkou.

51:54

Patrik Maier strieľal od modrej čiary, ale domáci brankár chytá.

51:04

Domáci dobre hrali presilovku veľmi dobre, ale výborne chytá Coreau.

49:12

Vylúčenie v tíme Slovanu. Patrik Maier dostáva 2 minúty za sekanie.

49:08

Veľká šanca Bradena Troocka, ten perfektné strieľal z kruhov, ale opäť chytá Coreau.

48:37

Vylúčenie v domácom tíme. Michal Kabáč dostáva 2 minúty za podrazenie.

48:08

Tlak Banskej Bystrice. Gašpar strieľal, následne aj Urbánek, ale Coreau chytá!

47:49

Vylúčenie brankára hostí Jareda Coreaua za podrazenie. Trest si odsedí Alex Šotek.

45:38

Gennaro v prihrával Lukošíkovi, ktorý strieľal z prvej, netriafa však bránu.

44:19

Tempo zápasu trochu upadlo. Pravdepodobne je rozhodnuté.

43:41

Domáce mužstvo je už v plnom počte.

42:32

Slovan tlačí domácich. Strieľal Haščák, ale domáci brankár puk vyráža.

41:41

Domáci si opäť vzali challange, ale tento krát nebol úspešný. Domáca striedačka teda dostáva 2 minúty a trest si odsedí Rastislav Gašpar

41:41

Slovan Bratislava dal gól! Strelcom gólu je MARCEL HAŠČÁK! Krásna individuálna akci Marcela Haščáka, ktorý sa dostal až pred Belányiho a krásnou kľučkou prekonáva domáceho golmana. Asistencia: Gachulinec

41:22

Gennaro streľal z kruhov, ale Belányi chytá.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Máme za sebou druhú tretinu. Videli sme v nej dva góly na strane Slovana. Hostia sú aktívnejším a lepším mužstvom. Uvidíme čo nám prinesie tretia tretina.

37:21

Gašpar prihrával na modrú čiaru Bjorkungovi, ten pálil, ale mimo bránu.

36:39

Bjorkung je už na ľade a začína presilová hra domácich.

36:21

Vylúčenie pre striedačku hostí za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Trest si odsedí Alex šotek.

36:08

Domáci vyhadzujú puk cez všetky čiary.

35:56

Haščák dostal prihrávku od MacKenzieho, vystrelil, Belányi vyráža betónom.

35:02

Slovan je usadený v pásme.

34:39

Vylúčenie v tíme Banskej Bystrice. Marcus Kojo dostáva 2 minúty za sekanie.

34:34

Branden Troock získal puk v útočnom pásme, švihom strieľal, ale jeho pokus bol nepresný.

33:57

Daniel Gachulinec zostal ležať na zemi po tvrdom zákroku pri mantineli.

32:53

Branden Troock sa dostal do samostatného úniku, skúšal blafák, ale Coreau famózne chytá betónom!

31:56

Vylúčenie v tíme Banskej Bystrice. Vicktor Bjorkung dostáva 2 minúty za hrubosť.

31:56

Vylúčenie v tíme Slovana. Ján Petriska dostáva 2 minúty za hrubosť.

31:30

Kontos nabral rýchlosť na pravej strane, vypálil, ale Coreau puk vyráža. Pri puku hostia.

30:40

Po dlhšom prerušení sa opäť hrá.

29:47

Slovan dosiahol gól, konrkétne Marcel Haščák, ale po preskúmamí videa na základe žiadosti domáceho tímu ho rozhodca neuznáva pre ofsajd.

29:34

Vylúčenie v tíme Banskej Bystrice. Branden Troock dostáva 2 minúty za hrubosť.

29:34

Vylúčenie na strane Slovana. Ján Petriska dostáva 2 minúty za hrubosť.

28:48

Slovan Bratislava dal gól! Strelcom gólu je BRANT HARRIS! Chyba v obrane domácich. Brant Harris stál v správnom čase na správnom mieste. Streľa od modrej čiary, sa odrazila od betónov Belányiho a Brant Harris nikým nebránený doráža do prázdnej brány.

28:33

Podobná akcia len z pravej strany strieľal Lukošík a Belányi chytá.

28:21

Matoušek nabral rýchlosť na ľavej strane, strieľal švihom, Belányi chytá lapačkou.

27:47

Slovan je lepším tímom. Aktívnejším a nebezepečnejším.

26:54

Pecararo vybojoval puk za bránou, prihrával na Harrisa, ten strieľal, ale mimo bránu.

26:08

Výhonský ybojoval puk, prihrával Gaborovi, ale ten sa k puku nedostal. Slovan ide do útoku.

25:16

Haščák strieľal tiesnený, jeho pokus bol zblokovaný na ochranú sieť.

24:34

Slovan opäť v útoku. KacKenzie strieľal z kruhov, ale netrafil bránu.

23:31

Luža prihral Ďatelinkovi, ten pálil od modrej čiary, ale Coreau chytá a prerušuje hru.

22:37

Slovan Bratislava dal gól! Strelcom gólu je LIAM PECARARO! Hostia využívajú presilovú hru. Krásna kombináčná akcia Slovanu. Haščák prihral na kruhy Harrisovi, ktorý to posunul na opačnú stranu na Pecarara, ten skóruje do odkrytej brány Belányiho.

22:11

Slovan už usadený v pásme a kombinuje.

21:50

Domáci sa dostali do útoku, Gabor však pred bránkou netrafil puk.

21:40

Vylúčenie v domácom tíme. Dominik Jendek dostáva 2 minúty za sekanie.

21:03

Pekná akci Slovana. Lukošik priťukol Haščákovi, ten nahral Gennarovi, ktorý pálil, ale Belányi chytá lapačkou.

20:24

Slovan okamžite v útoku. Harris strieľal z otočky, ale Belányi v pohode chytá.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Skončila sa nám prvá tretina zápasu. Videli sme v nej jeden gól ktorý strelili hostia z Bratislavy. Konkrétne Brant Harris. Hostia bolí aktívnejším mužstvom a tak vedú zaslúžene.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:06

Oba celky sú už v plnom počte.

19:00

18:44

Pecararo obrkrúžil bránu hostí, dostal sa až pred Belányiho, strieľal bekhendom, ale netriafa bránu.

18:04

David Šoltés pekne strieľal, ale len do hrude Coreaua.

17:44

Hráme 4 na 4

17:06

Vylúčenie v tíme Banskej Bystrice. Gilbert Gabor dostáva 2 minúty za hrubosť.

17:06

Vylúčenie v tíme Slovana. Boris Žabka dostáva 2 minúty za hrubosť.

16:32

Sledujeme rýchly hokej. Fanúšikovia sa na štadióne určite nenudia.

15:56

Gennaro dostal prihrávku pred bránu Bystrice a triafa brvno domácej brány!

15:31

Marcel Hačšák strieľal z prvej, ale jeho puk Belániy chytá a prerušuje hru.

14:02

Jakub Sukeľ dostal prihrávku pred bránu, ale zle si prihrávku spracoval a tak nedokázal zakončiť.

13:01

Branden Troock sa dostal do samostatného úniku! Jeho pokus švihom perfektne lapačkou chytil Jared Coreau.

12:09

Alex Šotek nabral rýchlosť po pravej strane sa dostal do pásme a švihom vystrelil, jeho pokus letí tesne mimo bránu Bystrice.

11:16

Domáci bojujú puk pri mantineli, ale hostia ich do šancí nepúšťajú.

10:21

Bíreš vybojoval puk, prihrával na Bačíka, ten strieľal z prvej, ale Jared Coreau ukázal pripravenú lapačku.

09:54

Domáci si nerpzumeli v rozohrávke a tak sa píska icing.

09:33

Daniel Gachulinec srieľal od modrej čiary, ale Belányi puk videl a bez problémov ho chytil.

08:33

Maier peknou prihrávkou vysúval Lukošíka, ale ten si puk zle spracoval. Pri puku domáci hokejisti.

07:14

Šoltéš prihrával medzi kruhy Kabáčovi, ktorý strieľal, ale veľmi nepresne.

06:47

Slovan Bratislava dal gól! Strelcom gólu je BRANT HARRIS!. Hostia zatlačili domácich v pásme. Z rohu klziska potiahol puk Brant Harris, ktorý chcel prihrať, MacKenziemu, ale jeho prihrávku si zblokoval domáci hráč do vlastnej brány. Bez asistencie.

06:26

Kytnár vybojoval puk za bránou Bystrice, posúval ho pred bránu, ale nikoho nenašiel

05:11

Na ľade to iskrí a už v úvodme smevideli viacero tvrdých zákrokov.

04:21

Marcel Haščák si prebral prihrávku medri kruhmi a strieľal, ale strela bola však zblokovaná.

03:34

Hostia sú v útočnom pásme, ale motajú sa len pri mantineli. K strele sa nedostali.

02:56

Tomáš Matoušek nahodil puk na Belányiho, ten ho podržal. Bude sa vhadzovať po pravej ruke domáceho golmana.

02:31

Terz sme videli viacero nepreností na oboch stranách.

01:24

Hostia v útoku. Marcel Haščák potiahol puk do pásma, prihrával Gennerovi, ale toho odstavil od puku Kojo.

00:37

Domáci sa okamžíte dostali do pásma Slovanu. Pavlin striedal od modrej čiary, Coreauovi vypadol puk z lapačky, Urbánek mohol dorážať, ale obrana Slovana dobre zakročila.

00:01

Úvodné buly pre hokejistov Slovanu.

00:01

Úvodné zostavy:

HC 05 Banská Bystrica: Belányi (Andrisík) – Bačík, Pavlin – Kojo, Bjorkung – Ďatelinka, Luža – Jendek, Kontos, Troock – Gašpar, Urbánek, Jakub Sukeľ – Šoltés, Bíreš, Kabáč – Gabor, Sojka, Výhonský
Tréner: Rudlf Jendek

HC Slovan Bratislava: Coreau (Hlavaj) – Beňo, MacKenzie – Maier, Valach – Gachulinec, Sersen – Žabka, Demo – Takáč, Harris, Pecararo – Haščák, Gennaro, Lukošík – Zigo, Minárik, Šotek – Matoušek, Kytnár, Petriska
Tréner: Ján Pardavý

Rozhodca: Konc, Hronský – Hercog, Junek.

Prajem pekný deň pri sledovaní dnešného online prenosu.

Dnes budeme sledovať zápas medzi HC 05 Banská Bystrica a HC Slovan Bratislava

HC 05 Banská Bystrica
Domáci hokejisti zvíťazili v poslednom zápase v Michalovciach 4:2 a dnes budú chcieť body potvrdiť na domácom ľade. Majú proti sebe však protivníka najvyššieho kalibru. Banská Bystrica sa nachádza na priebežnej 10. priečke so ziskom 15 bodov.

Hostia z Bratislavy v poslednom zápase prehrali na domácom ľade s Košicami 1:2 po predĺžení. Slovan sa nachádza v tabuľke na priebežnom 2. mieste so ziskom 29 bodov. Hostia majú najvyššie ambície ako každý rok. Dnes sa od nich očakáva víťazstvo za tri body.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:30.