Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Má Ramsay ešte čo ponúknuť slovenskej reprezentácii? Šatana čaká ťažká voľba

Majstrami sveta v hokeji sa po 14 rokoch stali Česi a víťazstvo bolo o to sladšie, že sa im to podarilo práve na domácom šampionáte.

27.05.2024 21:10
debata (2)
Podcast si môžete vypočuť aj cez obľúbené aplikácie.

Českí hokejisti pritom pred turnajom nepatrili k hlavným favoritom, keďže sa im v príprave až tak nedarilo a tréner Radim Rulík čelil pre zloženie výberu tvrdej kritike. Napokon tím posilnili aj hviezdy z NHL a karta sa obrátila. Mužstvá plné kvalitných hokejistov však mali v Prahe a Ostrave aj ostatné tímy. Čo teda podla reportéra Pravdy Michala Bakaja zavážilo, že zlato získali práve Česi?

Slováci to mali po úvodnom zaváhaní s Nemeckom tiež dobre našliapnuté. Do Ostravy sme poslali jeden z najsilnejších tímov za posledné roky, aj s mladými talentami z NHL. Napokon to však stačilo iba na postup do štvrťfinále a konečné siedme miesto.

Aké teda boli silné a slabé stránky nášho tímu? Prečo budúcnosť hokejovej reprezentácie vyzerá optimisticky? Aký je na základe výkonov na šampionáte predpoklad, že uspejeme aj v augustovej kvalifikácii na olympiádu, ktorá sa hrá v Bratislave? A zostane pri našej reprezentácii obľúbený kanadský tréner Craig Ramsay? Vypočujte si podcast Pravdy so športovým reportérom Michalom Bakajom:

Ďalšie podcasty Pravdy

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #reprezentácia #hokej #Craig Ramsay #Počúvajte Pravdu #MS v hokeji 2024