Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Keď kritizovali Slováci, Česi to niesli ťažko. Teraz na Ostravu hundrú aj Švédi

V skupine boli suverénni, ale neodpustili si poznámku, ktorá pobúrila českých organizátorov.

23.05.2024 14:43
debata (3)

Švédski hokejisti nestratili v B-skupine ani bod. Na záver diania v Ostrave si poradili so slovenskými hokejistami hladko 6:1.

Práve zverenci Craiga Ramsayho patrili k tým, ktorí kritizovali veľké teplo v Ostravar Aréne.

Video

Problémy mal aj poľský gólman Tomáš Fučík či ten lotyšský Kristers Gudlevskis, ktorý po zápase so Slovákmi musel rovno do nemocnice.

Českým expertom i fanúšikom sa kritika veľmi nepozdávala a považovali ju aj za istú formu zľahčovania prehier s Nemeckom, Lotyšskom i Švédskom.

Nemecko šport hokej NP Slovensko Dánsko Čítajte viac Proti Kanade nastúpia Slováci s Hlavajom a s trinástimi útočníkmi. Tréneri tvrdia, že mužstvo je odhodlané

Avšak pred dnešným štartom play off sa ozvali aj Švédi, ktorí kritizovali vysokú teplotu na hranici 25 stupňov Celzia po triumfe nad Slovenskom.

„Je to najšialenejšia vec na celom turnaji. Nikdy som nehral vo väčšom teple. S arénami v NHL sa to nedá ani porovnať,“ porovnával obranca Tampy Bay Victor Hedman.

Hrá sa mnoho zápasov a dvere sú stále otvorené a potom to takto vyzerá. Ku konci tretín je ľad hrboľatý a skáče to tam," doplnil obranca Marcus Pettersson.

Hotel, v ktorom sa Slováci chystali na Kanadu Fotogaléria - 30 fotiek Všetky fotky
Museli opustiť Ostravu, našli luxus v Prahe....

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #MS 2024 v hokeji