Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Vidím veľa talentu, vychválil Slovákov legendárny "Peter Veľký". Ako expert v štúdiu skončil po troch zápasoch

Legendárny Peter Forsberg už nebude pokračovať ako hokejový expert v štúdiu švédskej televízie Viaplay na hokejových majstrovstvách sveta v Ostrave.

15.05.2024 08:41
Peter Forsberg Foto:
Peter Forsberg do Čiech išiel v úlohe hokejového experta.
debata

Po pondelkovom triumfe Švédov nad Nemcami (6:1) moderátor Peter Jihde poďakoval Forsbergovi za jeho prínos a postrehy pre televíznych divákov počas prvých troch stretnutí Švédska na šampionáte.

Forsberga nahradia ako experti ďalší bývalí skvelí švédski hokejisti Mattias Norström a Haakan Södergren. Informovalo o tom periodikum Expressen na svojom webe.

„Vraciam sa do Štokholmu. Musím ísť domov,“ uviedol Forsberg a doplnil: "Už dávno som svojej dcére sľúbil, že s ňou pôjdem na koncert Taylor Swiftovej v Aréne Friends.

logo-ms-v-hokeji-2024-cesko Dávame do pozornosti Všetko o MS v hokeji 2024 na jednom mieste

Bol to vianočný darček. Synom Lennoxovi a Diegovi som už predtým umožnili navštíviť zápas Ligy majstrov Bayern Mníchov – Arsenal.

Teraz je na rade ona, aby niečo zažila s otcom." Okrem toho má Peter Forsberg v pláne zájsť aj na preteky klusákov Elitloppet na dostihovej dráhe v Solvalle.

Peter Forsberg pre slovenské médiá v Ostrave okrem iného povedal, že v slovenskom tíme vidí veľa talentu a aj to, že švédske mužstvo s elitnými obrancami z NHL bude na MS 2024 útočiť na zlato. Švédi čakajú na medailu zo svetového šampionátu už šesť rokov.

Štatistiky hráčov na MS 2024 po troch zápasoch Fotogaléria - 12 fotiek Všetky fotky
Ako to po troch odohratých zápasoch na...
debata chyba
Viac na túto tému: #hokej #ostrava #komentátor #Peter Forsberg #MS 2024