Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Nefňukaj, pozri, koľko to je! Slafkovský provokoval, potom sa ospravedlňoval. Tu je jeho reakcia

Najväčšia hviezda slovenského tímu na seba pútala pozornosť aj v druhom zápase na majstrovstvách sveta. Najprv pozitívne, potom aj nemiestne.

12.05.2024 14:02 , aktualizované: 15:14
Juraj Slafkovský Foto: ,
Juraj Slafkovský v zápase s Kazachstanom.
debata (4)

Útočník Montrealu Candiens si v súboji s Kazachstanom najprv pripísal asistenciu pri otváraccom góle Martina Pospíšila. Potom si ho kamery všimli aj pred koncom druhej tretiny.

Za stavu 4:1 pre výber Craiga Ramsayho sa Slováci dostali do väčšej potýčky so súperovými hráčmi. V nej nechýbal ani Slafkovský.

Keď sa strkanica skončila, neodpustil si člen prvého slovenského útoku provokáciu smerom ku Kazachom.

Kamery si ho všimli v momente, keď jednému zo súperov naznačoval, aby nefňukal a prstom ukázal na svetelnú tabuľu. Akoby mu odkazoval: pozri, aký je výsledok…

Pozrite si reakciu draftovej jednotky spred dvoch rokov vo videu:

„Je dôležité udržať si nervy. Juraj by nemal ukázať, že je labilnejší na takýto štýl hry, čo môžu iné mužstvá potom využiť,“ upozorňoval v štúdiu JOJ-ky hokejový expert Michal Hudec.

Slafkovský sa nie práve šťastnej reakcie dopustil aj v úvodnom súboji Slovákov s Nemcami. Vtedy sa vulgárne vyjadroval na adresu rozhodcov.

Prečítať si o tomto prešľape môžete tu:

Slafkovský Čítajte viac Zámorskí fanúšikovia kritizujú Slafkovského: Juraj, takto ťa nepoznáme! V NHL by si za svoj výbuch dostal trest

Po zápase predstúpil Slafkovský pred mikrofón televízie a reagoval vyspelo.

„Je to súčasť hry, som na to zvyknutý, rád sa bijem. Mal by som to robiť menej. Možno som to ani nemusel robiť vôbec,“ priznal 20-ročný strelec.

4 debata chyba
Viac na túto tému: #slovenskí hokejisti #Juraj Slafkovský #kazašskí hokejisti #MS v hokeji 2024