Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Török sa lúči so Slovanom, po deviatich rokoch si opäť oblečie dres kamzíkov

Slovenský hokejový útočník Tomáš Török sa sťahuje zo Slovana Bratislava do HK Poprad. Dvadsaťosemročný krídelník sa s "kamzíkmi" dohodol na dvojročnom kontrakte.

04.06.2024 10:53
Tomáš Török Foto:
Zľava Tomáš Török a Marek Slovák z HC Košice počas zápasu play off.
debata

Do Popradu sa vrátil po deviatich rokoch. "Po sezóne sa mi skončila zmluva a z možností, ktoré sa mi naskytli, som si vybral práve Poprad.

Je to tradičný klub, ktorý má vášeň niečo dokázať. Ja som tímový hráč a stále myslím len na tímové výsledky. Ak dokážeme byť úspešní, tak sa počas sezóny ukážu aj jednotlivci.

V Poprade som už nastúpil na pár zápasov, pamätám si, že kabína je na tej istej chodbe, avšak nie na rovnakom mieste," uviedol pre klubový web.

HC Slovan Čítajte viac Kam smeruje hokejový Slovan po smrti majiteľa? Klub prezradil novinky z kuchyne

"S Tomášom sme sa dohodli na dvojročnej zmluve. Ide o tvrdo pracujúceho hokejistu, ktorý je spoľahlivý na oboch stranách ihriska.

Som rád, že sme sa dohodli rýchlo a korektne. Počas pôsobenia v našom klube mu prajem všetko dobré," uviedol športový riaditeľ klubu Július Koval.

Török pôsobí v najvyššej slovenskej súťaži desať sezón. Postupne nastúpil v dresoch Martina, Popradu, Nových Zámkov, Zvolena, Banskej Bystrice, Detvy, Michaloviec a Slovana Bratislava.

Najlepší a najhorší hráči po ZČ extraligy 2023/24 Fotogaléria - 17 fotiek Všetky fotky
Ktorí hokejisti v základnej časti extraligy...
debata chyba
Viac na túto tému: #prestup #hokej #extraliga #HC Slovan Bratislava #HK Poprad #Tomáš Török