Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Kam smeruje hokejový Slovan po smrti majiteľa? Klub prezradil novinky z kuchyne

Čo bude s hokejovým Slovanom Bratislava po úmrtí jeho doterajšieho majiteľa Rudolfa Hrubého? Klub informoval o prebiehajúcich procesoch na oficiálnej stránke.

03.06.2024 16:20
HC Slovan Foto: ,
Aký Slovan uvidia fanúšikovia od novej sezóny? Mnohé bude závisieť od nového majiteľa klubu.
debata (1)

V stanovisku priblížil, že procesy spojené s dedičským konaním mali svoje zákonitosti a časový harmonogram, ktorý bolo potrebné dodržať a akceptovať.

Na druhej strane vyjadril Slovan pochopenie a legitímny záujem fanúšikov o to, ako bude klub ďalej fungovať a ktorým smerom sa bude v budúcnosti uberať.

Česko vs Švajčiarsko Čítajte viac Ty vole, oni snáď fandia Švajčiarom... Čech Voráček spomína, ako tasil zuby na slovenského komentátora

„V tejto chvíli si Vás dovoľujeme informovať, že súčasný väčšinový akcionár Slovana, ktorým je právoplatná dedička pani Elena Hrubá, podniká kroky k akvizícii záujemcu o kúpu svojho väčšinového podielu,“ píše sa v stanovisku.

Prioritou pritom zostáva, aby išlo o domáceho alebo zahraničného investora, ktorý „bude mať dlhodobý záujem na zabezpečení a ďalšom rozvoji stabilne a zdravo fungujúceho hokejového klubu.“

Slovan ďalej prezradil, že súčasný väčšinový akcionár vysporiadal všetky záväzky klubu v rozsahu jeho vlastníckeho podielu v spoločnosti.

Corey Perry Čítajte viac Kanadský veterán prepisuje históriu NHL. O Stanleyho pohár si zahrá v drese piateho klubu

„Vďaka tomu nie je ďalšie pôsobenie HC SLOVAN Bratislava v slovenskom profesionálnom hokejovom priestore nateraz ohrozené. HC SLOVAN Bratislava k stanovenému termínu prihlási všetky svoje družstvá do hokejový súťaži v sezóne 2024/25.“

Ide tak o A mužstvo, rezervné mužstvo Modré krídla Slovan, družstvo žien, ako aj všetky mládežnícke družstvá. Bez akýchkoľvek obmedzení a komplikácií pracujú aj všetky odborné úseky klubu.

Top zmluvy Slovákov v NHL po nováčikovskej ére Fotogaléria - 21 fotiek Všetky fotky
Pozreli sme sa na najlukratívnejšie zmluvy...
1 debata chyba
Viac na túto tému: #HC Slovan Bratislava #Tipos extraliga