Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Pardavý na tlačovku nemal náladu, jeho asistent Kapuš vytiahol Weissovu rétoriku. Urobíme zmeny, s menom Slovan sa nehazarduje

Aj v druhom domácom sezóny vyprevádzal hokejistov Slovana Bratislava z ľadu piskot. Fanúšikovia dali najavo svoj hnev po prehre 2:8 s Michalovcami pred týždňom, v piatkovom 3. kole sa situácia zopakovala.

22.09.2023 21:55
SR Bratislava šport hokej 3. TL Slovan Zvolen BAX Foto: ,
Tréner Slovana Ján Pardavý a vľavo jeho asistent Richard Kapuš.
debata (1)

Tréner Ján Pardavý nemal po prehre 2:5 náladu predstúpiť pred novinárov, na pozápasovú tlačovú konferenciu poslal asistenta Richarda Kapuša.

Prvý hodnotil zápas Peter Oremus, ten svojich hráčov pochválil: "Vyhrať na Slovane je dôležité a to preto, lebo je to tím, s ktorým sa môžeme stretnúť v play off.

Naša organizácia hry bola veľmi dobrá od prvého striedania. Nemám čo hráčom vytknúť. Nemôže sa nám akurát stávať to, že máme toľko vylúčených. Tešíme sa z toho, naše víťazstvo je zaslúžené."

Kapuš s jeho slovami súhlasil, no zároveň kriticky okomentoval výkon hráčov Slovana:

SR Bratislava šport hokej 3. TL Slovan Zvolen BAX Čítajte viac Ustojí Pardavý ďalšiu domácu prehru? Slovan padol so Zvolenom, Košice dostali nakladačku

"Súper vyhral zaslúžene, gratulujem im. Ja sa chcem fanúšikom ospravedlniť. Treba si naliať čistého vína. Po debakli v Michalovciach sme mali nejaké pohovory, v Humennom sme podali kompaktný výkon, dnes sme nepodali žiadny, nebojovali sme.

Niektorí hráči tu nemali ani prejsť okolo kabíny a nie do nej vojsť a hrať za tento klub. Ťažko sa mi to hovorí. Importy zatiaľ slabo, mali byť ťahúni, ale asi im stačí iba obliecť dres. Takto hazardovať s menom Slovana je pre mňa nemysliteľné.

Je na nás, aby sme zakročili. Dokážem uznať silu súpera, dnes bol lepší, ale my sme boli všade neskoro, odhadzovali sme puky, nešli k mantinelu. Zvolen bol všade skôr.

To, čo sme dnes predviedli, sa nedá nijak nazvať. Takto sa za Slovan nebojuje. Neznášam prehry, uznám silu súpera, ale my sa musíme zamyslieť nad viacerými vecami."

V nedeľu sa Slovan predstaví na ľade Spišskej Novej Vsi, ktorá vedie tabuľku bez straty bodu. Slovan má čo robiť, aby sa po zlom piatkovom výkone vzchopil.

„Nechcem nič riešiť s horúcou hlavou. Neznamená to, že teraz vyhodíme všetkých zahraničných hráčov. Nie je to jednoduché. Nikto dnes nebol ochotný ísť do súboja, vyhecovať fanúšikov. Jediný, kto dnes splnil svoju úlohu, bol Samo Takáč. Ale jeden hráč z dvadsiatich je veľmi málo,“ dodal Kapuš.

Výnosy klubov hokejovej extraligy v minulom roku Fotogaléria - 13 fotiek Všetky fotky
Údaje pochádzajú z účtovných závierok...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #HC Slovan Bratislava #Richard Kapuš #Ján Pardavý