Trenčianska radosť sa nekoná. Michalovce si vynútili piaty zápas o play off

Hokejisti HK Dukla INGEMA Michalovce zvíťazili v štvrtom zápase predkola Kaufland play off Tipos extraligy na ľade Dukly Trenčín 3:2.

12.03.2023 20:39
Vadim Pereskokov. Foto: ,
Radosť Vadima Pereskokova z Michaloviec po strelení druhého gólu do bránky Trenčína.

O postupujúcom do štvrťfinále rozhodne piaty zápas v utorok 14. marca v Michalovciach. Víťaz duelu sa v play off stretne s obhajcom majstrovského titulu, Slovanom Bratislava.

Hostia sa v štvrtom zápase ujali v prvej tretine dvojgólového vedenia, ktoré však v prostrednej časti stratili. V 51. minúte však rozhodol o ich triumfe Matúš Paločko.

štvrtý zápas predkola play off Tipos extraligy:
HK Dukla Trenčín – HK Dukla INGEMA Michalovce 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)
Góly: 25. Dalecký (Čacho, Valach), 31. Šťastný (Pietroniro, Sojčík) – 9. Žitný (Osburn, Puliš), 12. Pereskokov (Glazkov, Suja), 51. Paločko (Buc, Puliš). Rozhodovali: Snášel, Goga – Synek, Stanzel, vylúčení: 5:6, presilovky: 2:2, oslabenia: 0:0, 5122 divákov.
Trenčín: LaCouvee – Tourigny, Starosta, Nemčík, Pietroniro, Ozols, Ulrych, Kupec, Stahoň – M. Valach, Čacho, Š. Petráš – Krajčovič, Dalecký, Thelin – D. Hudec, Sojčík, Šťastný – Jakubec, J. Jurík, M. Sloboda
Michalovce: Škorvánek – Michalčin, Mihalik, Bazevičs, Osburn, Glazkov, Macejko – Paločko, Galamboš, Puliš – Zabusovs, Suja, Pereskokov – Garreffa, Buc, Žitný – Okoličány, Chalupa, Vašaš

Domáca návštevnosť klubov hokejovej extraligy Fotogaléria - 12 fotiek Všetky fotky
12. MHk 32 Liptovský Mikuláš - 1 006 divákov na...
Viac na túto tému: #HK Dukla Ingema Michalovce #Tipos extraliga #HK Dukla Trenčín