Posledný Prešov siahal na senzáciu. Slovan udrel až v tretej tretine

Hokejisti Slovana Bratislava zvíťazili v predohrávanom stretnutí 18. kola Tipos extraligy nad posledným Prešovom 5:2.

17.11.2022 21:02
SR Bratislava šport hokej TEL 18. kolo Slovan... Foto: ,
Gólová radosť slovanistov za bránkou prešovského gólmana Nikitu Bespalova.

Bratislavčania triumfovali po dvoch predchádzajúcich prehrách, Prešovčania si pripísal ôsmu prehru za sebou.

Po dvoch tretinách bol na Zimnom štadióne Odnreja Nepelu prekvapujúco nerozhodný výsledok 2:2 a hostia sa prezentovali sympatickým výkonom.

Obhajca majstrovského titulu rozhodol o zisku troch bodov až v záverečnej časti hry. Najskôr v 47. minúte dostal Slovan do vedenia Fominych. V predposlednej minúte skórovali v priebehu 48 sekúnd Matoušek a Takáč.

18. kolo TEL:
HC Slovan Bratislava – HC MV TRANSPORT Prešov 5:2 (1:0, 1:2, 3:0)
Góly: 15. Haščák (Valach), 35. Harris (MacKenzie), 47. Fominych (Haščák), 59. Matoušek, 59. Takáč (Pecararo) – 23. Sýkora (Milý, D. Jendroľ), 39. Klíma (Šimun). Rozhodovali: Štefik, Novák – D. Konc ml., Drblík, vylúčení: 5:3, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 4815 divákov.
Slovan: Hlavaj – MacKenzie, Beňo, Valach, Maier, Golian, Sersen, Žabka – Pecararo, Harris, Takáč – Fominych, Rapuzzi, Haščák – Gennaro, Minárik, Matoušek – Dej, Kytnár, Petriska – Kukumberg
Prešov: Bespalov – Lalík, Giles, Fekiač, D. Jendroľ, Doetzel, Nátny, Thomka, Rajnoha – Gerlach, Girduckis, Nauš – Milý, Šimun, Sýkora – Šimek, Neuls, Martin – K. Jendroľ, Klíma, Žilka

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk

Viac na túto tému: #HC Slovan Bratislava #HC Prešov #Tipos extraliga