Nejdeš z ľadu? Pomôžem ti! Rozhodca si robil na Slovane poriadky

Hokejový duel odvekých rivalov sa zlomil v tretej tretine. Slovan v piatkovom zápase 12. kola zdolal Trenčín 6:1, keď štyri góly strelil v záverečnej časti hry.

30.10.2021 10:28
SR Hokej Extraliga 12. kolo BAX slovan trenčín Foto: ,
Momentka z piatkového zápasu Slovan Bratislava - Dukla Trenčín.
debata (2)

Trenčania hrali prvé dve tretiny kvalitne a s favoritom držali krok. Lenže potom zaváhali a domáci troma gólmi od 44. do 56. min rozhodli o výhre.

Po piatom góle v siete Dukly si neudržal nervy Martin Nemčík.

Dostal sa do konfliktu s domácim Rapuzzim a za seknutie, bitku a nešportové správanie mu rozhodcovia naparili spolu až 47 trestných minút.

SR Hokej TEL 1/2 1. Michalovce Poprad Valtonen Čítajte viac Zámky podľahli Michalovciam. Slovan vyškolil Trenčín

Keď mal po dvojnásobnom treste do konca zápasu odísť pod sprchy, Nemčíkovi sa príliš nechcelo. Situáciu tak musel zobrať do vlastných rúk čiarový arbiter Oto Durmis.

Mohutný rozhodca sa statočne popasoval s útočníkom hostí a vytlačil ho z klziska. Pozrite si video: