Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Čaká Pro-Hokej likvidácia? Extraliga sa nevyhne zmenám ani rokovaniam

Akciová spoločnosť Pro-Hokej, ktorá zastrešuje kluby Tipsport Ligy, bude mať nového prezidenta 29. júla. Po utorkovom zasadnutí klubov TL o tom informoval Imre Valášek, ktorý je dočasne poverený vedením spoločnosti.

21.07.2020 11:49 , aktualizované: 12:47
SR Zvolen hokej TL 19. kolo Slovan BBX Foto: ,
Momentka zo zápasu Zvolen - Slovan.
debata (2)

Oficiálna časť valného zhromaždenia sa v utorok stretla vo Zvolene o desiatej hodine ráno, no už hodinu predtým sa údajne niektorí členovia zišli a vytvorením dozornej rady novej spoločnosti poslali Pro-Hokej do likvidácie.

„Pro-Hokej normálne funguje ďalej. Ak sa niečo udialo, alebo udeje, budeme včas informovať,“ povedal Valášek.

O týždeň sa zástupcovia klubov stretnú vo Zvolene opäť, Valášek informoval, že by spomedzi kandidátov mali vybrať nového riaditeľa spoločnosti:

„Pozveme si štyroch najlepších kandidátov, ktorí sa prihlásili do výberového konania a z nich vzíde nový šéf spoločnosti, na ktorom sa všetci zhodneme.“

Štadióny klubov Tipos extraligy Fotogaléria - 11 fotiek Všetky fotky
Štadión Ondreja Nepelu.

Okrem toho sa zástupcovia klubov zaoberali aj ďalšími témami. "Zaoberali sme sa aj témami a otázkami okolo koronavírusu.

Nevieme, čo nás čaká, ale je to pálčivá téma a naša priorita. Rokovali sme s hlavným hygienikom SR pánom Mikasom, dohodli sme sa, že budú na štadiónoch fungovať bufety, čo je dôležitá vec.

Máme povolené aj státie na tribúnach, takže veríme, že päťdesiat percent naplnenia kapacity sa ešte zvýši. Sezóna sa začína o dva mesiace a vývoj sa ešte môže zmeniť. Veríme, že k lepšiemu," uviedol Valášek.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #pro-hokej #Tipsport Liga