Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Dukle chýbajú hráči. Na ľad sa vracia riaditeľ Radivojevič

Bývalý slovenský hokejový reprezentant Branko Radivojevič sa po siedmich mesiacoch opäť predstaví v súťažnom zápase.

30.10.2019 12:17
Branko Radivojevič Foto: ,
Branko Radivojevič.
debata

V súčasnosti športový riaditeľ Dukly Trenčín pomôže svojmu tímu na ľade v stredajšom domácom dueli Tipsport ligy proti Novým Zámkom.

Informoval o tom klub prostredníctvom sociálnej siete facebook. Dôvodom nečakaného štartu 38-ročného rodáka z Piešťan je početná hráčska maródka aktuálne ôsmeho tímu najvyššej slovenskej súťaže.

„Momentálne máme zranených sedem hráčov. Niektoré zranenia sú také, že ich človek neovplyvní. Zväčša ide o nárazy a s tým nič nemôžeme urobiť, rovnako to platí aj pri svalových zraneniach. Už je však toho neskutočne veľa. Nechcem vyplakávať, ale takúto situáciu sme nezažili… Pracujeme na doplnení kádra, ale teraz do pauzy je trh hráčov mŕtvy. Musíme si vystačiť s tým, čo máme,“ vyjadril sa Radivojevič pre oficiálny web trojnásobného slovenského majstra.

V utorok Radivojevič žartoval, že možno nastúpi aj niekto z trénerov mužstva. Napokon jeho humor nebol ďaleko od reality.

Dvojnásobný medailista z majstrovstiev sveta a hráč so skúsenosťami z NHL pomôže Dukle Trenčín v zápase proti Novým Zámkom a bude sa snažiť o ukončenie série troch prehier.

Branko Radivojevič. Foto: SITA, Martin Mednansky
HOKEJ: Radivojevič Dukla Branko Radivojevič.

V predošlom ročníku bol napriek svojmu veku platným hráčom, v základnej časti nazbieral 44 bodov (13+31) a v play-off si vylepšil štatistiky o dve asistencie.

Radivojevič oficiálne ukončil hokejovú kariéru 20. marca 2019 po vypadnutí Dukly Trenčín vo štvrťfinále play-off najvyššej slovenskej súťaže s tímom HK Nitra.

Chcel sa síce rozlúčiť ziskom titulu, ale podľa vlastných slov neľutuje ani jednu sezónu, ktorú na sklonku kariéry strávil pod Hradom Matúša Čáka.

debata chyba
Viac na túto tému: #Dukla Trenčín #Branko Radivojevič