Hľadať
Denný / nočný režim
Newsletter Notifikácie
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky Newsletter newsletter

Hráči Realu si neudržali nervy. Ronaldo provokoval, Ramos nedohral

Zápas medzi Barcelonou a Realom by sa dal prirovnať k hre mačky s myšou. Domáci mali od samého začiatku duelu jasnú prevahu nad odvekým rivalom z Madridu, čo spôsobovalo v hráčoch v bielych dresoch napätie a veľké nervy.

30.11.2010 16:56
Serio Rámos, Carles Puyol Foto:
Serio Ramos vráža do Carlesa Puyola.
debata (2)

Prvú šarvátku zápasu vyvolal hviezdy zakončovateľ v tíme Josého Mourinha a jeho portugalský krajan Cristiano Ronaldo. Ten po polhodine hry vrazil do kouča Barcelony Pepa Guardiolu za to, že mu odhodil loptu.

Táto skutočnosť odštartovala veľkú šarvátku, do ktorej sa zapojil aj brankár „Blaugranas“ Victor Valdes. Odchovanec katalánskeho klubu napokon videl spoločne s Ronaldom žltú kartu. Guardiola dostal od hlavného rozhodcu Iturraldeho Gonzáleza iba slovné upozornenie.

Skúsený arbiter chcel mať na trávniku poriadok, a tak sa nebál vyťahovať jednu žltú kartu za druhou. V nadstavenom čase pritom musel šiahnuť aj po kartu červenú.

Lionel Messi sa dral do rozhodenej obrany Realu, keď ho zákerne zo zadu fauloval Sergio Ramos. Frustrovaný obranca následne zrazil na zem Carlesa Puyola a začala sa ďalšia strkanica, do ktorej sa napokon zapojili aj všetci hráči z lavičky.

Ramos sa vďaka desiatej červenej karte v kariére dostal na úroveň Fernanda Hierra, ktorý počas svojej kariéry bol takisto desaťkrát vylúčený, čo je klubový rekord.

2 debata chyba