Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Chelsea spravila megaprestup budúcnosti. Získala hráča, ktorému vravia malý Messi a je vraj najlepší Brazílčan od čias Neymara

Futbalová Chelsea pokračuje vo svojom rušnom prestupovom lete. Britské médiá informujú, že cez víkend si upísala mimoriadne žiadanú juhoamerickú hviezdu, ktorá je prezývaná „malý Messi“. Opisujú ju ako „najlepšieho brazílskeho hráča od čias Neymara".

23.06.2024 07:18
Estevao Willian Foto:
Estevao Willian.
debata

Odchod trénera Mauricia Pochettina zo Stamford Bridge minulý mesiac znamenal okrem iného aj začiatok ďalšieho leta veľkých zmien v klube zo západného Londýna.

The Blues sa okrem iného rozhodli angažovať Enza Marescu z Leicesteru City ako svojho nového hlavného trénera.

Krátko po potvrdení Marescovho príchodu klub oznámil svoj prvý podpis, stredného obrancu Tosina Adarabioya z Fulhamu.

Chelsea však v sobotu potvrdila, že sa dohodla aj na podpise 17-ročného útočníka Palmeirasu Estevaa Williana. Tínedžer sa oficiálne pripojí k Chelsea na budúce leto, ale už sa stihol predstaviť 10-krát v brazílskej Serii A a v Copa Libertadores.

Klub zaplatil 28 miliónov libier za útočníka, ktorého už dnes prezývajú Messinho (malý Messi) kvôli údajnej hernej podobnosti s argentínskym velikánom.

O Estevaa Williana sa zaujímali viaceré európske veľkokluby…

Giorgi Mamardašvili Čítajte viac Česi narazili do steny. Mamardašvili bol nielen hrdinom Gruzínska, ale celého deviateho dňa na ME
debata chyba
Viac na túto tému: #Cheslea #Estevao Willian