Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Chystá sa návrat exhviezdy Realu Madrid? Päťnásobného víťaza Ligy majstrov lanári treťoligový Wrexham

Už skôr sa o tom hovorilo, ako o jednej z možností. Teraz je opäť na stole možnosť, že by sa bývalý útočník Gareth Bale mohol vrátiť do profesionálneho futbalu. Spolumajiteľ Wrexhamu Rob McElhenney by ho rád privítal vo svojom tíme.

10.06.2024 20:30
Gareth Bale Foto:
Gareth Bale ukončil kariéru v minulom roku v drese zámorského tímu Los Angeles FC.
debata

V roku 2021 prevzali waleský klub hollywoodski herci a producenti Rob McElhenney a Ryan Reynolds, ktorí z amatérskej úrovne dostali Wrexham až do League One, čiže do tretej najvyššej anglickej súťaže.

Obaja už v minulosti chceli do svojich radov získať Garetha Balea, ale nepodarilo sa to. No McElhenneyho záujem stále trvá.

SR Futbal NL 1. kolo Košice Slovan KEX Čítajte viac Predĺžia zmluvy v Slovane Kašia s Kankavom? Kmotrík prezradil, kde ešte hľadajú posily

„Bale je stále technicky k dispozícii. Vlani som sa prihováral, aby sme ho priviedli. Teraz Garethovi poviem, že ponuka je stále na stole,“ uviedol McElhenney pre web The Athletic.

A pre päťnásobné víťaza Ligy majstrov v drese Realu Madrid má jasný odkaz. „Pustíme ťa na golf, kedykoľvek budeš potrebovať. Pokiaľ budeš raz alebo dvakrát týždenne na tréningy, vymyslíme, ako ťa dostať na desať minút na ihrisko,“ dodal hollywoodsky herec.

Ivan Kmotrík a Róbert Mak Čítajte viac Prestup roka do našej ligy. Slovan získal dlhoročnú oporu slovenskej reprezentácie

Uvidíme, ako celý príbeh skončí. Vlani v apríli Bale ponuku odmietol so slovami: „Skôr si zahrám golf s Robom (McElhenneym). Chcem tráviť viac času s mojou ženou a s deťmi. Viac času, ktorý som stratil, keď som hral futbal. Užívam si rodinný život a trochu hrám golf.“

Uvidíme, že sa niekdajší rýchlik waleskej reprezentácie a bieleho baletu ešte niekedy objaví v súťažnom zápase na zelenej pažiti.

Platy trénerov účastníkov ME vo futbale 2024 Fotogaléria - 25 fotiek Všetky fotky
Pozrite si ročné platy trénerov všetkých 24...
debata chyba
Viac na túto tému: #Real Madrid #Gareth Bale #AFC Wrexham