Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Zlé správy pre Škriniara? V Paríži sa vydiera, hráči sú ako vo väzení, útočí bývalý agent opory

Bývalý agent futbalovej hviezdy Marca Verrattiho Donato Di Campli poskytol poriadne ostrý rozhovor pre Relevo.

21.07.2023 11:15
Milan Škriniar Foto:
Nová posila Parížanov Milan Škriniar (druhý zľava) počas tréningu.
debata (1)

Tvrdí v ňom, že Paríž St. Germain, ktorý nedávno oficiálne posilnil slovenský obranca Milan Škriniar, pred niekoľkými rokmi zablokoval Verrattimu prestup do Barcelony. Francúzsky šampión sa vraj vyhrážal tým, že ak bude v iniciatíve pokračovať, Di Campliho príde o miesto agenta talianskeho reprezentanta.

Dušan Vlahovič Čítajte aj Ak sem prídeš, odrežeme ti tri prsty! Hviezdny Srb čelí tvrdým vyhrážkam, súvisí to s Kosovom

Di Campli dodal, že jeho bývalý klient, ako aj iní hráči majú strach z odchodu z klubu, ktorý nazval väzením. Tvrdí tiež, že vo svojich prestupových operáciách používajú Parížania vydieranie.

„V Paríži sú hráči uväznení. Nerobíte to, čo chcete vy, ale to, čo chce klub. Je to väzenie a objavuje sa tam vydieranie. Postoj PSG je vždy vydieračšký. Rozhodli sme sa ísť do Barcelony. To sa emirovi (šejkovi Hamadovi bin Chalífovi al-Tánimu, pozn. red.) zjavne nepáčilo.

Al-Khelaifi (prezident PSG) mi dokonca povedal, že keď budem pokračovať v debatách s Barcelonou, Verratti ma prepustí. A tak sa to aj skončilo. Som presvedčený o tom, že Marco sa bál, aj keď to neprizná,“ povedal o svojom klientovi, ktorý si následne najal azda najznámejšiu postavu v prostredí futbalových agentov, dnes už zosnulého Mina Raiolu.

2 De Vrij Čítajte aj Na úrovni legendy od susedov, odsunul slávneho Francúza. Pozrite si, do akej spoločnosti sa dostal Škriniar po prestupe

Di Campli zaútočil na klubovú hierarchiu na čele s prezidentom Al-Khelaifiho. Vedeniu podľa neho ide len o peniaze.

„Moje skúsenosti s nimi sú zlé. Veľmi zlé. Ide im len o peniaze. Je to klub, ktorý nemá dušu. Nenechajú ich odísť, pretože emir a Al-Khelaifi si myslia, že všetko sa dá kúpiť, že svet môžu dobyť len prostredníctvom peňazí.“

Russia Poland Slovakia Euro 2020 Soccer škriniar Čítajte aj Paríž chce hráčov, ktorí budú bojovať aj behať za iných. O Škriniarovi a jeho pozícii v PSG sme hovorili s novinárom z L'Equipe

V uplynulom období sa v súvislosti s Verrattim, ktorý má zmluvu s Parížanmi do júna 2026, hovorilo o odchode do saudskoarabského Al Hilalu.

Verratti pôsobí v Paríži od 2012, odohral zaň 416 zápasov. Viac duelov zaznamenal v drese tímu z Parku princov len Jean-Marc Pilorget.

Barbora Hrončeková, manželka Milana Škriniara Fotogaléria - 22 fotiek Všetky fotky
Tínedžerská láska, ktorá prerástla až k...
1 debata chyba
Viac na túto tému: #Marco Verratti