Škriniar po zranení sedel na lavičke. Inter sa na istanbulské finále naladil víťazne

Futbalisti Interu Miláno zvíťazili v 38. kole talianskej Serie A na trávniku FC Turín 1:0.

03.06.2023 21:14
Marcelo Brozovič Foto: ,
Marcelo Brozovič (tretí sprava) sa teší so spoluhráčmi z Interu z gólu.

O jediný gól sobotňajšieho zápasu sa postaral v 37. minúte Chorvát Marcelo Brozovič. Na lavičke Interu po zranení sedel aj Milan Škriniar, ktorý do zápasu nezasiahol.

Milánčania mali už pred duelom istú účasť v budúcom ročníku Ligy majstrov. Už o týždeň môžu sa stretnú v istanbulskom finále s Manchestrom City.

Bruno Fernandes Čítajte aj Udreli v 13. sekunde a majú ďalšiu trofej. City kráčajú za ziskom treble

Futbalisti Lazia Rím si víťazstvom 2:0 nad Empoli konečné 2. miesto v tabuľke. Salernitana v zostave aj so slovenským obrancom Norbertom Gyömbérom nestačila na Cremonese, ktorému podľahla 0:2. Gyömbér hral do 76. minúty.