Haalandovi neuznali gól. Brighton remizoval s majstrom a prvýkrát si zahrá Európsku ligu

Futbalisti Brightonu si v sezóne 2023/2024 prvýkrát v histórii zahrajú Európsku ligu.

24.05.2023 23:16
Erling Haaland Foto: ,
Erling Haaland z Manchestru City v hlavičkovom súboji s hráčom Brightonu Levim Colwillom.

V dohrávke 22. kola anglickej Premier League remizovali s majstrovským Manchestrom City 1:1 a definitívne si zabezpečili šieste miesto v tabuľke.

Hostia viedli od 25. minúty po góle Phila Fodena. O vyrovnanie sa v 38. minúte postaral mladý Paraguajčan Julio Enciso, ktorý exportnou strelou z 25 metrov vymietol šibenicu.

Inter Čítajte aj Inter si spravil chuť pred finále Ligy majstrov. Obhájil Taliansky pohár, na zisku trofeje sa podieľal aj Škriniar

V 79. minúte sa presadil aj kanonier Erling Haaland, no VAR gól neuznal pre Nórov faul.

Brighton má pred pred siedmou Aston Villou, na pôde ktorej v nedeľu zakončí sezónu, štvorbodový náskok. .
Viac na túto tému: #manchester city #Erling Haaland