Majstrovský Neapol padol v Monze. Duda nastúpil do 2. polčasu, tréner ho po chvíli stiahol

Futbalisti Hellasu Verona prehrali v nedeľnom domácom zápase 35. kola talianskej Serie A s FC Turín 0:1.

14.05.2023 17:43
Taliansko futbal liga 36. kolo Foto: ,
Stanislav Lobotka (vľavo) a Victor Osimhen z Neapola po góle Danyho Carvalhu z Monzy.

Nepomohli si tak v boji o záchranu a naďalej figurujú tesne nad pásmom zostupu.

Osemnásta Spezia však získala rovnaký počet bodov a na konci sezóny by sa v prípade zachovania tohto stavu udržala na úkor Hellasu, s ktorým má lepšie vzájomné zápasy.

19. Neapol titul Čítajte aj Maradona bol bohom, Hamšík sa nikdy nesťažoval. Najviac však milujem Lobotku. Je ako malá bábika, ktorú chcete pohladiť po vlasoch

Slovenský reprezentant Ondrej Duda nastúpil proti Turínu do druhého polčasu, už v 60. minúte ho však tréner Hellasu stiahol z trávnika.

Už istý majster SSC Neapol prehral na ihrisku Monzy 0:2. Stanislav Lobotka odohral v stredovej formácii hosťujúceho tímu 79 minút.

Viac na túto tému: #SSC Neapol