Povinná jazda Realu Madrid. Stratu na Barcelonu stiahol na osem bodov

Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v sobotnom zápase 30. kola španielskej La Ligy na domácom trávniku nad Celtou Vigo 2:0.

22.04.2023 23:12
Spain Soccer La Liga Foto: ,
Prvý gól proti Celte Vigo strelil stredopoliar Realu Madrid Marco Asensio.

Zverenci trénera Carla Ancelottiho si góly rozdelili do oboch polčasov. Tri minúty pred prestávkou otvoril skóre Marco Asensio a tri minút po nej pridal poisťovací zásah Eder Militao.

Real Madrid tak znížil stratu na vedúce mužs sa predstaví na pôde tvo tabuľky na osem bodov. FC Barcelona však privíta na štadióne Camp Nou v šlágri kola tretie Atletico Madrid.

V ďalšom zápase futbalisti štvrtého Realu Sociedad San Sebastian zvíťazili na domácom ihrisku nad Rayom Vallecanom 2:1.

David Depetris Čítajte viac Šou jedného muža. Striedajúci Depetris otočil duel pre Banskú Bystricu. Liptáci majú definitívu

Athletic Bilbao uspel na pôde Almerie 2:1. Na lavičke domácich opäť sedel slovenský stredopoliar Martin Šviderský, ktorý však do stretnutia nezasiahol.

CA Osasuna zdolala na domácom trávniku Betis Sevilla 3:2. Klub zo severu Španielska položil základ úspechu už v prvom polčase, v ktorom strelil tri góly. Osasuna sa v tabuľke posunula na priebežné 8. miesto, Betis zostal na 5. priečke.