Bezgólový polčas, potom smršť. V zápase Liverpoolu padlo za pár minút päť gólov

Futbalisti Liverpoolu zvíťazili v sobotňajšom zápase 32. kola Premier League nad Nottinghamom Forest 3:2.

22.04.2023 18:29
Mohamed Salah Foto: ,
Víťazný gól Liverpoolu v stretnutí proti Nottinghamu strelil Mohamed Salah.

Pre hostí to bola štvrtá prehra po sebe, po ktorej sú na predposlednej 19. priečke. Zaujímavosťou je, že v stretnutí sa roztrhlo vrece s gólmi až v druhom polčase. Medzi 47. a 70. minútou ich padlo hneď päť a duel rozhodla strela Mohameda Salaha.

Dôležité body v boji o záchranu získali hráči Leicesteru, ktorí ukončili deväťzápasovú sériu bez víťazstva (z toho osem prehier) triumfom nad Wolverhamptonom Wanderers 2:1. Vďaka tomu poskočili na priebežnú 17. priečku tesne nad pásmo zostupu.

Ronaldo Čítajte viac Hviezdny Ronaldo lieta v problémoch. Fanúšikovia žiadajú jeho deportáciu z Arábie

Hráči FC Fulham zvíťazili nad Leeds United 2:1. Po druhom víťazstve po sebe sa posunuli na priebežnú 9. priečku. Leeds prehral uplynulé tri zápasy a na 16. mieste má dvojbodový náskok na priečky znamenajúce zostup do nižšej súťaže. Slovenský brankár Fulhamu Marek Rodák bol v pozícii náhradníka.