Zranený chrbát Škriniara, nebol ani na lavičke. Inter stratil všetky body

Futbalisti Interu Miláno utrpeli v talianskej Serii A tretiu prehru za sebou. V sobotnom súboji 28. kola podľahli doma Fiorentine 0:1.

01.04.2023 20:53
Inter Miláno Foto:
Futbalisti Interu Miláno zaznamenali už tretiu ligovú prehru za sebou.

Slovenský obranca Milan Škriniar chýbal na zápasovej súpiske domácich pre zranenie chrbta kvôli ktorému nezasiahol do hry ani počas nedávnych reprezentačných zápasov.

Inter sa mohol ujať vedenia v 21. minúte, keď Henrich Mchitarjan prenikol po pravom krídle. Prešiel cez dvoch brániacich hráčov, no jeho strelu zneškodnil Pietro Terracciano.

766566939 Čítajte viac Bayern zdolal v šlágri Dortmund. Počas zápasu Schalke 04 zomrel fanúšik

Hostia si vypracovali v prvom polčase takisto niekoľko sľubných príležitostí, ale neboli úspešní. Po zmene strán sa domáci útočník Romelu Lukaku ocitol v stopercentnej šanci, Alessandro Bastoni mu prihral z ľavej strany, ale belgicky útočník netrafil dobre loptu.

Fiorentina udrela po rohovom kope, hlavičku Arthura Cabrala ešte brankár Andre Onana vyrazil, no Giacoma Bonaventura z dorážky dostal loptu do siete.

Róbert Polievka Čítajte viac Polievka skóroval, Banská Bystrica vyhrala. Na piate miesto stráca len bod

„Nerazzurri“ z tretieho miesta zaostávajú za suverénnym lídrom z Neapola už o 21 bodov. Na druhú priečku, ktorá patrí Laziu Rím, strácajú dva body, no majú na svojom konte o zápas viac.

Hráči Atalanty Bergamo zvíťazili na ihrisku US Cremonese 3:1. Hostia sa vďaka triumfu dostali v priebežnej tabuľke na 5. miesto, ktoré zaručuje účasť v skupinovej fáze Európskej ligy. Domáci sú na poslednej 20. priečke znamenajúcej zostup do nižšej súťaže.