Barcelona si udržala náskok na Real. Atleticu Madrid stačil gól

Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v 22. kole španielskej La Ligy nad Cadizom 2:0 a na čele tabuľky majú opäť osembodový náskok pred Realom Madrid.

19.02.2023 20:44 , aktualizované: 22:57
Spain Soccer Copa del Rey Foto: ,
Radosť futbalistov Atletica Madrid po góle Antoina Griezmanna (vľavo).

O svojom triumfe rozhodli Katalánci v závere prvého polčasu, keď sa strelecky presadili Sergi Roberto a Robert Lewandowski.

Atletico Madrid zvíťazilo nad Athleticom Bilbao 1:0. O triumfe domácich rozhodol v 73. minúte Antoine Griezmann. Atletico je v tabuľke štvrté o bod za tretím Realom Sociedad San Sebastian.

Zverenci trénera Diega Simeoneho tuho bojujú o účasť v najlepšej štvorke, aby si zabezpečili účasť v budúcom ročníku prestížnej Ligy majstrov. Aktuálne majú na piaty Real Betis k dobru štyri body.

V ďalších stretnutiach hráči Elche prehrali na domácom štadióne s Espanyolom Barcelona 0:1. Rayo Vallecano remizovalo na domácom štadióne so Sevillou 1:1.