Jasný odkaz na kopačkách. Pri prestrelke Dortmundu bol muž, ktorý porazil rakovinu

Futbalisti Borussie Dortmund zvíťazili v nedeľnom zápase 16. kola nemeckej Bundesligy nad Augsburgom 4:3.

22.01.2023 18:40
Sébastien Haller Foto: ,
Sébastien Haller so synom Edenom a s dcérou Ciarou po výhre Dortmundu nad Augsburgom.

Domáci sa v priebehu stretnutia ujali vedenia celkom štyrikrát, hosťom sa až trikrát podarilo skóre vyrovnať. Rozhodujúci gól však v 78. minúte zaznamenal stredopoliar Giovanni Reyna.

V 62. minúte nastúpil za Dortmund po úspešnej liečbe rakoviny semenníkov Sébastien Haller, vystriedal talentovaného Youssoufa Moukoka. Ako avizoval pred zápasom, zahral si s kopačkami s veľavravným nápisom „f*ck cancer“ ( v slušnejšom preklade „do čerta s rakovinou“).

Futbalisti Borussie Mönchengladbach prehrali s Bayerom Leverkusen 2:3. Leverkusen si v tabuľke polepšil na deviate miesto s jednobodovým mankom práve na Mönchengladbach.

Odobrila mu ju aj exmanželka. Ronaldova snúbenica Fotogaléria - 12 fotiek Všetky fotky
Slávny brazílsky futbalista Ronaldo, majster...
Viac na túto tému: #Borussia Dortmund #Sebastien Haller