Atlético predviedlo trojgólovú desaťminútovku. Režíroval ju Griezmann

Futbalisti Realu San Sociedad San Sebastian natiahli v španielskej La Lige šnúru víťazstiev na päť. Na ihrisku Raya Vallecana triumfovali 2:0 v dueli 18. kola a upevnili si tretiu priečku v tabuľke.

21.01.2023 21:38
9. Antoine Griezmann Foto: ,
Antoine Griezmann.

Už v prvom polčase rozhodli o zisku troch bodov pre hostí gólmi Alexander Sörloth a Ander Barrenetxea.

Atlético Madrid rozhodlo o víťazstve nad Valladolidom 3:0 tromi gólmi v priebehu desiatich minút prvého polčasu. Do streleckej listiny sa zapísal najskôr Alvaro Morata po prihrávke Antoina Griezmanna, ktorý následne zvýšil na 2:0, a tretí gól pridal Mario Hermoso.

Daniel Alves Čítajte aj Alvesa zadržala polícia. Mal sexuálne napadnúť ženu

Atlético je priebežne štvrté, Valladolidu patrí priečka tesne nad pásmom zostupu.

Espanyol Barcelona si doma poradil s Betisom Sevilla 1:0. Jediný presný zásah stretnutia zaznamenal v 43. minúte Martin Braithwaite. Espanyol je po druhej výhre za sebou dvanásty, Betisu patrí v tabuľke šiesta pozícia.

Viac na túto tému: #atlético madrid #la liga