Tottenham doma pohorel. Najlepšieho brankára z Kataru tréner nepostavil

Futbalisti londýnskej Chelsea iba remizovali v nedeľňajšom zápase 18. kola Premier League na ihrisku Nottinghamu Forest 1:1.

01.01.2023 17:25 , aktualizované: 19:56
Emiliano Buendía Foto: ,
Emiliano Buendía a jeho radostný výskok po góle do siete Tottenhamu.

Hostia viedli od 16. minúty po góle Raheema Sterlinga. Nováčik odpovedal po prestávke vyrovnávajúcim presným zásahom Sergea Auriera, napriek zisku bodu však zostal v zostupovom pásme. Chelsea je v neúplnej tabuľke ôsma.

Futbalisti Aston Villy si poradili s domácim Tottenhamom Hotspur 2:0.

Biminghamský tím rozhodol o víťazstve po zmene strán, keď sa strelecky presadili Emiliano Buendia a Douglas Luiz.

Najlepší brankár majstrovstiev sveta v Katare Emiliano Martínez sa po triumfe Argentíny vrátil do tréningového procesu Aston Villy len v piatok a zápas sledoval z lavičky náhradníkov. Prednosť dostal Robin Olsen.

Emiliano Martínez Čítajte viac Šejkovia otvárali oči. Argentínčan vysvetlil obscénne gesto, v šatni schytal Mbappé

Tréner Unai Emery uviedol, že s majstrom sveta sa plánuje porozprávať o jeho kontroverzných oslavách po zisku trofeje.

V neúplnej tabuľke je Aston Villa dvanásta, Tottenham piaty. V pondelok sa pred Spurs môže dostať Liverpool, ak vyhrá nad Brentfordom.