Strelec prehru s Juventusom neodvrátil, Neapol opäť len s bodom

Futbalisti Lazia Rím remizovali v stredajšom zápase 4. kola talianskej Serie A na ihrisku Sampdorie Janov 1:1.

31.08.2022 23:20
Arkadiusz Milik Foto: ,
Arkadiusz Milik z Juventusu oslavuje gól proti Spezii.

Hostia sa dostali do vedenia po góle Cira Immobileho v 21. minúte, no domáci vyrovnali počas nadstaveného času v druhom polčase. Lazio ešte neprehralo v novej sezóne a v tabuľke mu patrí priebežné šieste miesto s 8 bodmi.

Naopak hráči Sampdorie sa v tabuľke nachádzajú až na 17. mieste, keď doteraz zabodovali len po prekvapivej remíze s Juventusom.

Erling Haaland Čítajte viac Haaland opäť zažiaril hetrikom, Liverpool dokonal obrat v 98. minúte

Ten v stredu zvíťazil doma nad Speziou 2:0 gólmi Dušana Vlahoviča z 9. a Arkadiusza Milika z 90.+1 minúty. Za hostí nastúpil v 60. minúte slovenský útočník David Strelec.

SSC Neapol remizoval s Lecce 1:1, slovenský stredopoliar Stanislav Lobotka nastúpil v 46. minúte. Neapolčania si pripísali druhú remízu za sebou.

FC Empoli na domácom ihrisku remizoval 1:1 s Hellas Verona, Udinese Calcio vyhralo nad ACF Fiorentina 1:0.

Serie A – 4. kolo:

FC Empoli – Hellas Verona 1:1 (1:0)
Góly: 26. Baldanzi – 69. Kallon

Sampdoria Janov – Lazio Rím 1:1 (0:1)
Góly: 90+1. Gabbiadini – 21. Immobile

Udinese Calcio – ACF Fiorentina 1:0 (1:0)
Góly: 17. Beto

SSC Neapol – US Lecce 1:1 (1:1)
Góly: 27. Elmas – 31. Colombo
Lobotka za domácich do 46. min

Juventus Turín – Spezia Calcio 1:0 (1:0)
Góly: 9. Vlahovič, 90.+1 Milik
Strelec za hostí od 60. min

Viac na túto tému: #Juventus Turín #Lazio Rím #Stanislav Lobotka #Sampdoria Janov #Dávid Strelec