Kde sú jeho limity? Ronaldo zachránil Manchester hetrikom

Cristiano Ronaldo zabezpečil hetrikom triumf futbalistov Manchestru United nad Norwichom 3:2.

16.04.2022 18:14
Manchester United Foto: ,
Cristiano Ronaldo (tretí zľava) z Manchestru United sa teší so spoluhráčmi z gólu.

V stretnutí 33. kola anglickej Premier League otvoril skóre v 7. minúte po chybe domácej obrany V 32. minúte zvýšil Portugalčan po rohovom kope na 2:0.. „Kanárici“ dokázali na Old Trafforde vyrovnať, no Ronaldo v 76. minúte rozhodol presným priamym kopom s pomocou žrde.

Arsenal Londýn prekvapujúco prehral na pôde Southamptonu 0:1. O jediný gól sa postaral tesne pred prestávkou po rohovom kope poľský stopér Jan Bednarek. Arsenal klesol na 6. miesto tabuľky o skóre za Manchester United, odohral však o zápas menej.

Watford prišiel v nadstavenom čase druhého polčasu o cenný bod pri záchranárskych prácach v súboji s Brentfordom pri prehre 1:2. V 96. minúte rozhodol Pontus Jansson. Slovenský stredopoliar Juraj Kucka odohral za Watford celý duel.

Milan Škriniar Čítajte viac Rozprávková zmluva alebo prestup? Škriniar je prioritou číslo jeden

Tottenham Hotspur prehral na domácom trávniku s Brightonom 0:1. O jediný gól duelu sa v 90. minúte postaral Leandro Trossard. Brighton ukončil štvorzápasovú víťaznú sériu Spurs.