Mallorca v zostave s Valjentom neubránila hviezdy Realu Madrid

Mužstvo slovenského reprezentanta držalo krok s "bielym baletom" až do 55. minúty. Napokon prehralo 0:3.

14.03.2022 23:11
Karim Benzema. Foto:
Karim Benzema.

Takmer hodinu dokázala obrana Mallorcy s Martinom Valjentom v základnej zostave čeliť nájazdom sebavedomo hrajúceho Realu Madrid.

Prelomiť obranný val dokázal až v 55. minúte Vinicius Junior. Následne z futbalistov lídra španielskej La Ligy opadla ťarcha zodpovednosti a vďaka dvom gólom Karima Benzemu dokráčal k pohodlnému víťazstvu.

Karim Benzema. Čítajte viac Messi a spol. balia kufre. Postup Realu zariadil hetrikom Benzema

Real Madrid tak urobil rázny krok k zisku majstrovského titulu. Na čele španielskej najvyššej súťaže má po dohrávke už desaťbodový náskok pred druhým FC Sevilla.

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk

Viac na túto tému: #futbal #Real Madrid #Mallorca #la liga