Barcelona ťahá sériu a šplhá sa nahor. Tentoraz si to odniesla Osasuna

Po štvrtej ligovej výhre za sebou sú futbalisti FC Barcelona na 3. mieste tabuľky La Ligy, keď v nedeľnom 28. kole na Camp Nou jasne zdolali Osasunu Pamplona 4:0.

13.03.2022 23:24
Pierre-Emerick Aubameyang Foto: ,
Pierre-Emerick Aubameyang (vpravo) so spoluhráčmi z Barcelony po góle Osasune.

Domáci rozhodli duel troma gólmi už v prvom polčase, dva z nich dal Ferran Torres. V neúplnej tabuľke sú tretí, na vedúci Real Madrid strácajú 12 bodov.

Futbalisti Raya Vallecano remizovali doma s FC Sevilla 1:1. Domáci išli do vedenia na začiatku druhého dejstva po strele Bebeho, Sevilla vyrovnala v 63. minúte po šikovnom zakončení Thomasa Delaneya. Andalúzania sú v neúplnej tabuľke druhí, na Real Madrid strácajú sedem bodov.

Inter, Turín Čítajte aj Obhajca zakopol, Škriniar odohral celý duel. Pred Interom je Neapol i mestský rival

Betis Sevilla doma zdolal Athletic Bilbao 1:0, hoci od 80. minúty hral oslabený o vylúčeného hráča. V poradí je po výhre FCB na piatom mieste.