Bayern v lige opäť nezvíťazil. Využije to Dortmund?

Futbalisti majstrovského Bayernu Mníchov remizovali v sobotnom stretnutí 26. kola Bundesligy na pôde Hoffenheimu 1:1.

12.03.2022 20:41 , aktualizované: 21:30
Robert Lewandowski Foto: ,
Robert Lewandowski počas zápasu s Hoffenheimom.

Zverenci Juliana Nagelsmanna tak zopakovali minulotýždňovú remízu s Bayerom Leverkusen a náskok na Borussiu Dortmund, ktorá má dva zápasy k dobru, navýšili na čele tabuľky len o jeden bod.

Skóre duelu otvorili domáci, keď Christoph Baumgartner v 32. minúte poslal center od Davida Rauma k vzdialenejšej žrdi do protipohybu brankára Manuela Neuera.

6 Lewandowski Čítajte aj Veľké gesto futbalistu Lewandowského. Kvôli Ukrajine sa vzdá miliónov

O vyrovnanie sa ešte v prvom polčase postaral poľský kanonier Robert Lewandowski, v nadstavenom čase poslal loptu keď do siete hlavou pri rohovom kope.

Šnúru prehier natiahla na päť zápasov Hertha Berlín v zostave so slovenským obrancom Petrom Pekaríkom, keď na ihrisku Borussie Mönchengladbach prehrala 0:2.

Hostia sa naposledy tešili z víťazstva ešte 18. decembra po výhre 3:2 nad Dortmundom. Odvtedy si do ligovej tabuľky pripísali len dva body a figurujú na predposlednom zostupovom mieste.

Cristiano Ronaldo Čítajte viac Hetrik v šlágri. Ronaldo prekonal Bicana a je najlepším strelcom histórie