United stratili ďalšie body, Watford s Kuckom neuspel

Futbalisti Manchestru United remizovali v sobotňajšom zápase 25. kola anglickej Premier League so Southamptonom 1:1.

12.02.2022 18:14
Anglicko SR šport fubal liga 16. kolo Foto: ,
Stredopoliar Watfordu Juraj Kucka.

Prvý gól vsietil v 22. minúte Jadon Sancho, no hostia zásluhou presného zásahu Chea Adamsa krátko po zmene strán vyrovnali a neprehrali v treťom ligovom stretnutí za sebou.

Domáci natiahli šnúru bez prehry v najvyššej súťaži na päť duelov, ale len dvakrát počas nej zvíťazili.

SR Futbal Fortuna liga 20. kolo BAX Slovan weiss Čítajte viac Slovan začal jar suverénne. Senicu vyprevadil s päťkou

Watford, za ktorý odohral prvý polčas slovenský stredopoliar Juraj Kucka, prehral doma s Brightonom 0:2. V tabuľke je stále predposledný.

FC Everton doma zvíťazil nad Leedsom 3:0, zostal 16., na svojho sobotného súpera (15. miesto) stráca už len bod, no má zápas k dobru.