Messiho debut za PSG? Žiadna strela, fotenie s deťmi súpera

Najskôr tlieskal dvom gólom Kyliana Mbappého. Potom sa dostal na ihrisko a predviedol niekoľko pekných akcií.

30.08.2021 10:11
Messi Foto: ,
Lionel Messi počas debutu v drese PSG.

Lionel Messi si včera večer odbil dlho očakávaný debut v drese Paríža Saint-Germain.

V zápase na ihrisku Reims nastúpil ako striedajúci hráč v 66. minúte, keď nahradil ďalšiu juhoamerickú hviezdu, brazílskeho útočníka Neyamara.

Hostia v tom momente viedli 2:0 po presných zásahoch Mbappého v 16. a 63. minúte. Rovnakým výsledkom sa skončilo aj celé stretnutie.

Na Messiho debut bol zvedavý vypredaný štadión Stade Auguste Delaune, vstupenky sa deň pred zápasom predávali aj za 6000 eur.

Hoci hviezdny Argentínčan ani raz nevystrelil na bránu, na ihrisku ho bolo vidieť. Z 21 prihrávok pokazil jedinú.

Po záverečnom hvizde neodmietol prosbu domáceho brankára Predraga Rajkoviča. Srbský gólman k nemu pristúpil v náručí so synom a požiadal ho o spoločnú fotografiu.