Hancko rozhodol o výhre Sparty. Koscelník išiel predčasne pod sprchy

Slovenský futbalový reprezentant Dávid Hancko v 6. kole českej ligy gólom zariadil víťazstvo Sparty Praha nad Českými Budějovicami 1:0. V 38. minúte sa presadil hlavou po rohovom kope Karlssona.

28.08.2021 21:26
Dávid Hancko Foto: ,
Dávid Hancko zo Sparty.

Futbalisti Slovana Liberec prehrali so Zlínom 0:1 a s jediným bodom uzatvárajú tabuľku. V 69. minúte videl červenú kartu slovenský reprezentant v drese Liberca Martin Koscelník. Hostia využili početnú výhodu v 82. minúte zásluhou Davida Tkáča.

Slovácko si poradilo s Pardubicami 2:1 a v neúplnej tabuľke mu patrí 3. miesto. Gól Jiřího Fleismana v 31. minúte rozhodol o výhre Baníku Ostrava nad Mladou Boleslavou 1:0.

Sparta Praha – České Budějovice 1:0 (1:0)
Gól: 38. HANCKO.
D. Hancko (Sparta) hral celý zápas a v 38. min strelil gól – D. Šípoš chytal celý zápas, M. Králik (obaja České Budějovice) hral celý zápas

Slovan Liberec – Fastav Zlín 0:1 (0:1)
Gól: 82. Tkáč M. Faško hral celý zápas, M. Koscelník nastúpil v základnej zostave a v 69. min dostal ČK, K. Mészáros (všetci Liberec) bol na lavičke náhradníkov – M. Rakovan chytal celý zápas, M. Hlinka (obaja Zlín) hral do 90. min

Baník Ostrava – Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
Gól: 31. Fleisman.
L. Almási nastúpil v 59. min, V. Budinský (obaja Baník) bol na lavičke náhradníkov – S. Dancák (Mladá Boleslav) hral prvý polčas a dostal ŽK

1. FC Slovácko – FK Pardubice 2:1 (2:0)
Góly: 3. Daníček, 14. Petržela – 63. Cadu.
M. Tomič nastúpil v 836. min a dostal ŽK, P. Bajza bol na lavičke náhradníkov, P. Šimko (všetci Slovácko) bol na lavičke náhradníkov

Sigma Olomouc – FK Jablonec 4:0 (1:0)
Góly: 73, 79. Hála, 4. Gonzalez, 58. Zmrzlý.
M. Macík chytal celý zápas, J. Chvátal (obaja Olomouc) hral celý zápas – J. Považanec (Jablonec) hral do 70. min a dostal ŽK

Bohemians 1905 – FK Teplice 4:2 (2:1)
Góly: 41., 59. Chramosta (oba z 11 m), 45.+2 Krch, 90.+4 Koubek – 22. Mareš, 89. Fortelný.
P. Le Giang chytal celý zápas

Hradec Králové – Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
Gól: 58. Rada.
M. Káčer hral do 58. min, M. Tvrdoň (obaja Plzeň) bol na lavičke náhradníkov

Karviná – Slavia Praha 3:3 (1:2)
Góly: 27. Papadopulos, 55. Svoboda, 90.+1 Zych – 35. SCHRANZ, 45. Kačaraba, 65. Traore.
R. Mikuš bol na lavičke náhradníkov, J. Teplan (obaja Karviná) bol na lavičke náhradníkov – I. Schranz hral celý zápas a v 35. min strelil gól, J. Hromada (obaja Slavia) hral od 72. min

Viac na túto tému: #Sparta Praha #Dávid Hancko