Forma ako hrom. Schranz opäť skóroval a v Česku kraľuje

Futbalisti Sigmy Olomouc remizovali v sobotnom zápase 4. kola českej ligy na domácom ihrisku s Českými Budějovicami 3:3.

14.08.2021 18:21 , aktualizované: 15.08.2021 21:15
Ivan Schranz Foto: ,
Ivan Schranz.

Hostia viedli už 3:1, no Sigma najskôr znížila v 87. minúte a o vyrovnanie sa postaral v siedmej minúte nadstaveného času Florent Poulolo.

Slavia Praha aj vďaka Ivanovi Schranzovi zvíťazila na ihrisku Mladej Boleslavi 2:0. Slovenský útočník zvýšil v druhom polčase na dvogólový rozdiel.

V tejto sezóne má na konte už štyri presné zásahy a je na čele tabuľky kanonierov.

Viktoria Plzeň Čítajte viac Prostredník, drsné provokácie. Emócie v Plzni krotil drobný Slovák

Sumáre:

Baník Ostrava – FK Pardubice 3:1 (0:0)
Góly: 54. Tetour, 73. Azevedo, 85. Klíma – 72. Kostka
L. Almási (Baník) do 75. min.

1. FC Slovácko – FC Hradec Králové 1:0 (0:0)
Gól: 51. Mareček, ČK: 60. Mareček (Slovácko)
P. Šimko celý zápas, M. Tomič od 79. min., P. Bajza (všetci Slovácko) na lavičke náhradníkov – E. Prekop (Hradec) do 85. min

FK Teplice – FK Jablonec 1:0 (1:0)
Gól: 10. Krunert
J. Považanec (Jablonec) do 46. min.

Slovan Liberec – Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
Gól: 52. Rezník
M. Koscelník odohral celý zápas+ŽK, M. Faško do 77. min., K. Mészáros (všetci Liberec) od 56. min. – M. Káčer od 46. min.+ŽK, D. Tvrdoň (obaja Plzeň) na lavičke náhradníkov

Bohemians 1905 Praha – Sparta Praha 1:1 (1:0)
Góly: 45.+2 Dostál – 55. Pavelka
P. Le Giang odchytal celý zápas – D. Hancko, L. Štetina odohrali celý duel, D. Holec bol na lavičke náhradníkov

Karviná – FC Zlín 2:3 (1:0)
Góly: 23. Buchta, 47. Papadopulos – 59. Filo, 79. Poznar, 90.+2 Cedidla
L. Čmelík odohral celý zápas – M. Hlinka hral do 90.+1 min a v 50. min videl ŽK, M. Rakovan hral od 37. min, R. Matejov bol na lavičke náhradníkov

Mladá Boleslav – Slavia Praha 0:2 (0:1)
Góly: 36. Kuchta, 83. SCHRANZ, ČK: 45.+2 Smrž (Mladá Boleslav)
S. Dancák odohal celý zápas – I. Schranz hral od 58. min a v 83. strelil gól, J. Hromada hral od 84. min a v 86. videl ŽK

Sigma Olomouc – České Budějovice 3:3 (0:2)
Góly: 53. Jemelka, 87. Zifčák, 90.+7 Poulolo – 9. Bassey, 41. Čavoš, 61. Tolno
M. Macík a J. Chvátal odohrali za Olomouc celý zápas, za hostí odohral celý zápas M. Králik

Viac na túto tému: #Slavia Praha #česká liga #Ivan Schranz