Sen Sebastián sa na čelo La Ligy nevrátil

Futbalisti Realu Sociedad San Sebastián nevyužili šancu vrátiť sa na čelo tabuľky najvyššej španielskej súťaže, keď v nedeľňajšom zápase 12. kola len remizovali na pôde oslabeného Alavesu 0:0.

06.12.2020 23:13
Futbal, Liga majstrov, ilustračná Foto: ,
Ilustračná snímka.

Hostia mali počas celého priebehu prevahu, no nedokázali ju premeniť na góly a nevyužili ani polhodinovú presilovku po vylúčení domáceho stredopoliara Rodriga Battagliu.

V tabuľke figurujú na druhej priečke, na vedúce Atlético Madrid strácajú jeden bod, no odohrali o dve stretnutia viac.

Futbalisti Granady remizovali s Hiescou 3:3.

Hostia ešte v 88. minúte viedli 3:1, ale v priebehu dvoch minút prišli o víťazstvo. Najprv znížil Jorge Molina a v 90. minúte vyrovnal German Sanchez. Huesca v tejto sezóne ešte nevyhrala, v uplynulom období sa prestalo dariť aj Granade, keď naplno nebodovala po piaty raz za sebou.

12. kolo – sumáre:

Granada – Huesca 3:3 (1:1)
Góly: 43. Suarez Charris, 88. Molina, 90. Sanchez – 21. Rico, 49. Garcia, 82. Okazaki

Osasuna – Betis Sevilla 0:2 (0:0)
Góly: 76. Iglesias, 90.+1 Miranda

Villarreal – Elche 0:0

Alaves – San Sebastian 0:0
ČK: 61. Battaglia (Alaves)

Viac na túto tému: #San Sebastián #la liga