Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Excesy na pokračovanie. Jovič je na najlepšej ceste k zruinovaniu kariéry

Srbský futbalový útočník Luka Jovič po minuloročnom prestupe z nemeckého Eintrachtu Frankfurt do španielskeho Realu Madrid zatiaľ nenapĺňa gólový potenciál, pre ktorý ho funkcionári "bieleho baletu" kupovali. V tohtosezónnych 24 súťažných stretnutiach v drese madridského zamestnávateľa strelil chudobné dva góly.

29.03.2020 18:10
Luka Jovič Foto: ,
Luka Jovič v drese Realu Madrid.
debata

Prestup do španielskej metropoly akoby mu pomútil hlavu. V ostatných mesiacoch predviedol niekoľko excesov, ktoré imidžu 22-ročného hráča rozhodne neprospeli.

Krátko po prestupe do španielskej metropoly sa rozišiel s partnerkou, ktorá mu niekoľko mesiacov predtým porodila syna, aby si začal so srbskou modelkou Sofijou Miloševičovou.

Práve tá pred niekoľkými dňami oznámila verejnosti, že pod srdcom nosí dieťa. Možno aj preto útočník opustil karanténu Realu Madrid a vrátil sa do vlasti, kde ho videli zabávať sa v uliciach Belehradu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

So happy to share with you that we are going to have a babyLove you ❤

Príspevok, ktorý zdieľa Luka Jovic (@lukajovic),

Srbská vláda stanovila pre občanov vracajúcich sa zo zahraničia pre pandémiu koronavírusu až 28-dňovú izoláciu, no Jovič sa tváril, akoby sa ho táto povinnosť netýkala. Vyhováral sa, že mu nikto nedal správne inštrukcie, ako má postupovať.

„Naši futbalisti v zahraničí sú veľmi dobre platení a ľuďom dávajú zlý príklad. Jovič úplne ignoroval domácu karanténu a vrátil sa do Srbska,“ nahnevane vyhlásila srbská premiérka Ana Brnabičová, na ktorú nadviazal minister vnútra Nebojsa Stefanovič:

„Skutočnosť, že sú to športovci a sú bohatí, nezabráni v tom, že budú potrestaní. Buď budú dodržiavať zákony alebo pôjdu do väzenia.“

Jovič si pravdepodobne až následne uvedomil, čoho sa dopustil a prostredníctvom instagramu sa ospravedlnil za to, že mohol pre mnohých ľudí znamenať zdravotné nebezpečenstvo.

„Nemôžem uveriť, čo tento chlapec robí sám sebe. Pritom dobre viem, aký bol v detstve. Spával v otcovom aute, pretože sa nevedel dočkať, keď pôjde ráno na tréning. Pre futbal vedel obetovať všetko. Neviem, čo sa stalo. Luka Jovič však tlačí na sebadeštruktívne tlačidlo a robí všetko pre to, aby si zničil kariéru,“ povedal srbským médiám uznávaný futbalový tréner Dragoslav Stepanovič.

Ten v minulosti pôsobil v Eintrachte Frankfurt či Athleticu Bilbau a ako hráč si obliekal dres Crvenej zvezdy Belehrad či Manchestru City.

debata chyba
Viac na túto tému: #Luka Jovič