Ronaldo zachránil Juventus od prehry v derby. Za Quagliarellom stále zaostáva

Cristiano Ronaldo odvrátil 21. gólom v tejto sezóne talianskej futbalovej ligy prehru Juventusu v derby s FC Turín.

03.05.2019 22:46
Cristiano Ronaldo Foto: ,
Portugalský útočník Juventusu vďaka tomuto výskoku skóroval proti FC Turín.

Portugalský kanonier vyrovnal hlavičkou v 84. minúte na 1:1. Už istý majster Serie A, ktorú ovládol po ôsmykrát v rade, tak má aj po predohrávke 35. kola na konte len dve prehry.

Hostia, ktorí bojujú o účasť v európskych pohároch, išli do vedenia v 18. minúte. Srbský záložník Lukič si vo vápne odstavil telom bosnianskeho reprezentanta Pjaniča a otvoril skóre svojím prvým gólom v talianskej lige. Čakal naň 35 zápasov.

Juventusu chýbali zranení Can, Dybala, Mandžukič, Sandro, Bentancur, Douglas Costa, Rugani, Khedira a Perin a dlho sa zdalo, že iba po druhýkrát za posledných 26 vzájomných stretnutí prehrá.

Nakoniec rovnako ako pred týždňom na ihrisku Interu Miláno remizoval. Cristiano Ronaldo sa dotiahol na druhé miesto tabuľky strelcov za veterána Quagliarellu zo Sampdorie Janov, ktorý má na konte 23 gólov.