Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Škrtel mohol hrať s Ronaldom. Turci to zmietli zo stola

Koncom minulého roka bol kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Martin Škrtel (34) blízko k tomu, aby si zahral po boku Lionela Messiho v FC Barcelona, začiatkom nového sa zase rysovala reálna šanca, že bude v jednej šatni spoločne s Cristianom Ronaldom v Juventuse Turín.

01.02.2019 10:03
Martin Škrtel, Islam Slimani Foto: ,
Martin Škrtel a Islam Slimani počas tréningu Fenerbahce Istanbul v Trnave.
debata

Ani jedna možnosť sa nezrealizovala a nekompromisný obranca zostane minimálne do konca aktuálnej sezóny vo Fenerbahce Istanbul. Informuje o tom denník Šport.

„Koncom minulého týždňa som osobne rokoval s Juventusom. Oslovili ma a Martina chceli za každú cenu. Klub Al-Nasr dokonca ponúkol okamžite transferovú sumu 3 milióny eur, hoci je Martin pár mesiacov pred vypršaním kontraktu. Fenerbahce však všetko zmietlo zo stola. Pre Istanbulčanov je to najdôležitejší hráč a v takej situácii, v akej momentálne sú, ho jednoducho nepustili,“ povedal pre Šport hráčov manažér Karol Csontó.

Rodák z Handlovej prišiel do Istanbulu v lete 2016 po osem a pol roku strávenom v drese FC Liverpool. S Fenerbahce vtedy podpísal trojročný kontrakt, ktorý mu vyprší v júni 2019.

„Pred tromi mesiacmi nám Fenerbahce ponúklo novú zmluvu, ale zatiaľ sme sa nerozhodli, či ju podpíšeme. Isté je momentálne len to, že Škrtel bude minimálne do konca tejto sezóny hráč Fenerbahce,“ doplnil Csontó.

debata chyba
Viac na túto tému: #Juventus Turín #Martin Škrtel #Fenerbahce Istanbul