Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Experiment Lazaro nevyšiel. Hertha sa teší z návratu Pekaríka

Dva a pol mesiaca po zranení kolena slovenský futbalista Peter Pekarík absolvoval tréning so spoluhráčmi z bundesligového tímu Hertha Berlín.

27.09.2018 18:48
Peter Pekarík Foto: ,
Peter Pekarík v drese Herthy Berlín.
debata

Pred tromi dňami už dokonca odohral jeden polčas vo farbách berlínskeho tímu do 23 rokov, aby sa rozohral. Napriek tomu stále nie je známe, kedy sa zapojí aj do súťažného diania v Bundeslige.

Na mieste pravého obrancu v čase neprítomnosti 31-ročného slovenského reprezentanta začal nastupovať Valentino Lazaro. Výkonmi však nepresvedčil a podľa Fussball News bude Pekarík spoľahlivo kvalitnejšou alternatívou.

Herthe patrí po piatich kolách v bundesligovej tabuľke štvrtá priečka so ziskom 10 bodov a najlepším strelcom tímu aj celej súťaže je štvorgólový Pekaríkov krajan Ondrej Duda.

„Pekarík ešte zrejme nenastúpi v piatkovom domácom zápase proti Bayernu Mníchov a ani 6. októbra proti Mainzu. To isté platí aj v prípade Mathewa Leckieho. Neskôr počas reprezentačnej pauzy by sa obaja mohli dostať do zápasového rytmu,“ cituje trénera Pála Dárdaia portál ligainsider.de.

debata chyba
Viac na túto tému: #Bundesliga #hertha berlín #Peter Pekarík