Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Škriniar mieri zo Sampdorie Janov do Interu Miláno, hlásia Taliani

Slovenský futbalový reprezentant Milan Škriniar je blízko k prestupu zo Sampdorie Janov do slávneho Interu Miláno.

22.06.2017 22:28 , aktualizované: 23.06.2017 13:02
Milan Škriniar Foto: ,
Milan Škriniar.
debata

Tvrdia to viaceré talianske médiá vrátane portálu football-italia.net. O budúcnosti 22-ročného defenzívneho univerzála sa môže rozhodnúť už v najbližších dňoch, keď sa technický riaditeľ Interu Walter Sabatini vráti z Číny a stretne sa s predstaviteľmi Sampdorie. Inter je údajne ochotný zaplatiť za Slováka 10 miliónov eur a do Janova poslať 23-ročného Gianlucu Caprariho, ktorý v ostatnej sezóne hosťoval v Pescare.

Podľa spomenutého zdroja sa už uskutočnilo stretnutie medzi športovým riaditeľom Interu Pierom Ausiliom a funkcionármi Sampdorie. Problémom pri dohode môže byť prestupová čiastka, pretože janovský tím za Škriniara požaduje 27 miliónov eur, prípadne 20 miliónov eur a Caprariho.

Vedenie Sampdorie sa podľa špekulácii zaujíma aj o Interistov Andreu Ranocchiu, Juta Nagatoma či Cristiana Ansaldiho, ale nepredpokladá sa, že by boli zahrnutí v prípadnom transfere so Škriniarom. Rodák zo Žiaru nad Hronom pôsobí v Janove od januára 2016, keď prestúpil z MŠK Žilina. V ostatnej sezóne odohral 35 zápasov a bol dôležitým pilierom obrany svojho mužstva. V roku 2016 bol súčasťou slovenského národného tímu na európskom šampionáte vo Francúzsku, aktuálne reprezentuje Slovensko i na ME hráčov do 21 rokov v Poľsku.

V ostatnej sezóne odohral 35 zápasov a bol dôležitým pilierom obrany svojho mužstva. V roku 2016 bol súčasťou slovenského národného tímu na európskom šampionáte, aktuálne reprezentuje Slovensko i na ME hráčov do 21 rokov v Poľsku.

debata chyba
Viac na túto tému: #Inter Miláno #Sampdoria Janov #Milan Škriniar