Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Majster sveta Toni: Hráme katastrofálne, zostúpime do Serie B

Útočník talianskeho futbalového klubu Hellas Verona Luca Toni sa už zrejme zmieril s tým, že jeho súčasný zamestnávateľ bude v nasledujúcej sezóne účinkovať o súťaž nižšie v Serie B.

21.03.2016 14:30
Luca Toni Foto: ,
Luca Toni (v strede).
debata

Samozrejme, už bez majstra sveta z roku 2006, ktorý na konci aktuálneho ročníka zamýšľa ukončiť kariéru.

Toni po víkendovom domácom ligovom dueli s nováčikom z Carpi (1:2) skritizoval viacerých spoluhráčov. Verone patrí osem kôl pred koncom súťaže posledná 20. priečka so ziskom 19 bodov. Na 17. post zaručujúci záchranu, ktorý aktuálne zhodou okolností okupuje práve Carpi, stráca deväť bodov.

„Buďme úprimní. Tento zápas sme mali vyhrať, ale stal sa pravý opak. Fanúšikovia nás vypískali a mali pravdu, museli sme sa im ospravedlniť. Zakaždým, keď bolo treba, podporovali nás. Teraz sme si však nič iné ani nezaslúžili. Hrali sme katastrofálne,“ cituje portál eurosport.onet.pl Toniho slová.

„Dôvod, prečo sme poslední v tabuľke, existuje. Zaslúžime si vypadnúť z ligy. V dueli s Carpi ste mohli vidieť všetky naše nedostatky. Niektorí hráči si nezaslúžia hrať v Serie A, a preto zostúpime. Teraz sa musíme sústrediť na to, aby sme v zostávajúcich stretnutiach nehrali tak trápne,“ doplnil dvojnásobný najlepší kanonier Serie A (2005/2006 a 2014/2015).

debata chyba
Viac na túto tému: #hellas verona #Luca Toni