Pogba o krok bližšie k prestupu do Madridu. Prezradil ho jeho brat

SITA | 25.07.2019 12:42
Paul Pogba Foto: ,
Stredopoliar Manchestru United Paul Pogba (vľavo).
Chystaný prestup futbalistu sa častokrát nepodarí utajiť ani pri najväčšej snahe a veľakrát ho odhalí navonok nevinná maličkosť.

Stačí, že niekoho zbadá zamestnanec letiska alebo iného nafotí paparazzi na stretnutí s funkcionárom potenciálneho zamestnávateľa. Ďalšieho napríklad „nabonzuje“ médiám zástupca realitnej kancelárie, keď prezradí, že hráč si už zháňa bývanie v danej lokalite.

Náznakom možného transferu francúzskeho stredopoliara Paula Pogbu z Manchestru United do Realu Madrid môže byť aj to, že jeho starší brat Mathías si momentálne hľadá nový klub a podľa denníka AS údajne preferuje pôsobisko čo najbližšie k španielskej metropole.

Ako píše web spomenutého periodika, kouč „bieleho baletu“ Zinedine Zidane sa stále nevzdal túžby pritiahnuť najznámejšieho z bratov Pogbovcov do svojho „košiara“, čo by bola nateraz posledný diel do vytúženej skladačky pri prestavbe kádra Realu.

Pogbova rodina údajne chce byť majstrovi sveta z vlaňajšieho šampionátu v Rusku čo najbližšie a výnimkou nie je ani Mathías Pogba. Podľa AS má ponuku z tímu účastníka tretej španielskej ligy CD Manchego Ciudad Real.

„Je to pre nás zaujímavá možnosť zo športového hľadiska. Pre Ciudad Real by bolo zo spoločenského aj ekonomického pohľadu veľmi dôležité, keby sme v našom tíme mali hráča s menom Pogba. V tejto chvíli chýba už iba jeho súhlas,“ poznamenal riaditeľ spomenutého klubu Carlos Gutiérrez.

Odchodu Paula Pogbu z manchesterského Old Traffordu by mohli nahrávať aj najnovšie správy z Talianska, podľa ktorých je na spadnutie prestup Srba Sergeja Milinkoviča-Saviča z Lazia Rím do Manchestru United. Práve tento majster sveta zo šampionátu „dvadsiatok“ v roku 2015 by mohol byť ideálna náhrada za Pogbu.

Paul Pogba v minulosti hrával aj za Juventus Turín, ktorý sa taktiež netají snahou získať svojho bývalého hráča naspäť. Okrem Paula a Mathíasa je profesionálnym futbalistom aj tretí z bratského klanu Pogbovcov Florentin – momentálne hráč Atlanty United v zámorskej Major League Soccer.