Najvyššia domáca prehra Mourinha. Tottenham exceloval na Old Trafforde

ČTK, SITA | 27.08.2018 23:08
José Mourinho Foto: ,
Tréner Manchestru United José Mourinho po prehre s Tottenhamom.
Futbalisti Tottenhamu deklasovali v 3. kole Premier League Manchester United na jeho ihrisku 3:0 a držia si stopercentnú bilanciu.

Tréner „červených diablov“ José Mourinho utrpel najvyššiu domácu prehru v kariére a jeho zverenci sú v tabuľke po druhej prehre za sebou až trinásti.

Dva góly strelila letná brazílska posila z Paríža Saint-Germain Lucas Moura. Skóre otvoril hlavičkou v 50. minúte Harry Kane a už o dve minúty neskôr Lucas zvýšil po brejku a prihrávke Christiana Eriksena.

Dvadsaťšesťročný Brazílčan uzavrel skóre v 84. minúte, keď prešiel okolo Chrisa Smallinga a strelou k žrdi nedal šancu Davidovi De Geovi v domácej bránke.

Tottenham je po 3. kole jedným z deväťbodových tímov spoločne s Liverpoolom, Chelsea a prekvapivo aj Watfordom.

United síce vstúpili do sezóny víťazstvom nad Leicesterom, ale v minulom kole nečakane podľahli 2:3 Brightonu.

Teraz museli prehltnúť trpkú prehru s Tottenhamom, ktorému v minulých štyroch zápasoch na Old Trafforde nedovolili skórovať.