Súboj Škriniar vs. Hamšík sa skončil nerozhodne. Neapol klesol na druhé miesto

SITA, TASR | 11.03.2018 20:19, aktualizované:
Škriniar Neapol Foto: ,
Stopér Interu Miláno Milan Škriniar (vpravo) v súboji s Lorenzom Insignem z Neapolu.
Futbalisti majstrovského Juventusu Turín nepripustili prekvapenie a doma zdolali Udinese 2:0 v nedeľňajšom stretnutí 28. kola talianskej Serie A.

O oba góly Turínčanov sa postaral argentínsky reprezentant Paulo Dybala. Juventus sa v priebežnej tabuľke dostal na prvé miesto.

V 13. minúte stretnutia medzi Fiorentinou a Beneventom si všetci zúčastnený potleskom pripomenuli zosnulého kapitána domáceho mužstva Davide Astoreho, ktorý nosil na svojom drese číslo trinásť. Domáci zvíťazili 1:0, keď jedený gól stretnutia zaznamenal Vitor Hugo.

V šlágri kola Inter Miláno remizoval s SSC Neapol 0:0. V domácom drese odohral celý zápas slovenský obranca Milan Škriniar, za hostí hral do 71. minúty jeho krajan Marek Hamšík.

Škriniar mal krátko po zmene strán veľkú gólovú príležitosť, ale jeho hlavička mierila len do žrde brány Pepeho Reinu.

Neapol figuruje na druhej priečke tabuľky o bod za prvým Juventusom Turín, Inter je piaty.