Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Predaj začal, k dispozícii je milión lístkov na ME. Za koľko eur si môžete pozrieť Slovákov?

V pondelok sa začala druhá fáza predaja vstupeniek na budúcoročné ME vo futbale. Počas nej bude do 12. decembra v ponuke jeden milión lístkov na skupinovú fázu pre fanúšikov 21 kvalifikovaných tímov.

04.12.2023 14:25
slovensko futbal Foto:
Gólová radosť futbalistov Slovenska v kvalifikácii ME 2024.
debata

Na kontinentálnom šampionáte sa predstaví aj Slovensko, ktoré nastúpi v E-skupine s Belgickom, Rumunskom a víťazom play off B-vetvy (Island, Bosna a Hercegovina, Ukrajina a Izrael).

Všetky futbalové zväzy dostanú 10.000 vstupeniek na každý z troch skupinových zápasov na turnaji v Nemecku od 14. júna do 14. júla 2024.

O tom, kto získa lístky prostredníctvom oficiálneho portálu Európskej futbalovej únie (UEFA) z druhej fázy, ktorá nasleduje po žrebe základných skupín, rozhodne januárová lotéria.

K dispozícii je aj niekoľko vstupeniek z prvej fázy predaja, ktorá začala na začiatku októbra. V nej bolo v ponuke 1,2 milióna lístkov.

Martin Dúbravka Čítajte viac Dúbravkovo šťastie v nešťastí kolegu. Konkurent v Newcastli bude chýbať mesiace, dostane Slovák šancu?

Ďalšie fázy prídu na rad na budúci rok pre fanúšikov troch tímov, ktoré sa kvalifikujú prostredníctvom play off v marci a na vyraďovacie fázy.

Ceny vstupeniek sa začínajú na 34 euro v najlacnejšej kategórii na skupinovú fázu. Lístok na otvárací zápas XVII. kontinentálneho šampionátu, v ktorom sa organizátor z Nemecka stretne so Škótskom v piatok 14. júna v mníchovskej Allianz Aréne, stojí od 60 do 700 eur.

Na EURO 2024 sa predstaví 24 tímov, ktoré odohrajú v 10 nemeckých mestách 51 zápasov.

Mužstvo trénera Francesca Calzonu čaká prvý duel s Belgickom vo Frankfurte (pondelok, 17. júna), ďalší ich čaká v Düsseldorfe (piatok, 21. júna) a s Rumunskom sa stretnú opäť vo Frankfurte (streda, 26. júna). Informovala o tom agentúra DPA.

Nárast trhovej hodnoty slovenských futbalistov Fotogaléria - 19 fotiek Všetky fotky
Niektorí prispeli viac, iní menej. Postup...
debata chyba
Viac na túto tému: #slovenská futbalová reprezentácia #ME 2024 vo futbale