Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Škriniar môže po Eure riešiť nepríjemné starosti. Francúzi píšu, že v PSG sa ho chcú zbaviť, "len záujemcovia nie sú"

Francúzsky futbalový klub Paríž St. Germain sa podľa správy denníka L’Équipe snaží zbaviť Milana Škriniara . Dvadsaťdeväťročný stredný obranca by mal odísť len rok po tom, čo prišiel do klubu.

23.06.2024 19:08
1 škriniar Foto:
Milan Škriniar.
debata (27)

Slovenský reprezentant prestúpil do PSG vlani z Interu Miláno zadarmo po tom, ako mu vypršala zmluva. V rozhovore pre L'Équipe sám priznal, že jeho sezóna mala dva polčasy, pričom zranenie, ktoré utrpel začiatkom januára, vraj výrazne ovplyvnilo jej zvyšok.

Škriniar však chce v PSG dokázať, že svoje miesto si obháji… „Samozrejme, chcem zostať v PSG. Zmluvu mám ešte na štyri roky,“ vyhlásil pre L’Équipe.

Vedenie klubu však zdanlivo nie je na rovnakej vlnovej dĺžke. „Les Parisiens“ toto leto hľadajú nového stredného obrancu – Leny Yoro z Lille OSC je ich prioritným cieľom, ale keďže záujem má aj Real Madrid, PSG skúma aj alternatívne možnosti.

L’Équipe uvádza, že s náborom na tejto pozícii sa chce PSG zrejme zbaviť Škriniara, ktorému sa nepodarilo presvedčiť trénera Luisa Enriqueho. Denník tvrdí, že to môže byť problém, lebo „Škriniar aktuálne nemá veľa záujemcov.“

Stanislav Lobotka Čítajte viac Lobotka: Ale my sme Slováci, radi si veci komplikujeme. Nielen v športe
27 debata chyba
Viac na túto tému: #Paríž St. Germain #Milan Škriniar